Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 15 Ekim 2017 934 Görüntüleme

Seda ve Uğur’la Artık Susma 16 Ekim 2017 Show Tv

Global Yapım Tarafından Show Tv için hazırlanan Günlük Öğlen kuşağı programı olan Artık susma Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunumuyla Evlilik programlarının yasaklanmasından sonra format değiştirerek apayrı bir senaryo ile Show Tv izleyicisinin karşısına çıktı.
Seda ve Uğur’la Artık Susma 16 Ekim 2017 Show Tv

Global Yapım Tarafından Show Tv için hazırlanan Günlük Öğlen kuşağı programı olan Artık susma Seda Sayan ve Uğur Arslanın sunumuyla Evlilik programlarının yasaklanmasından sonra format değiştirerek apayrı bir senaryo ile Show Tv izleyicisinin karşısına çıktı. Seda ve Uğur’la Artık Susma Programında kayıplar bulunuyor. Artık Ünlü Programcı Müge alının yıllardır Rahat rahat yayın yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının Artık güçlü bir rakibi var.

Yayınlandığı günen bu güne kadar bir çok programın rakebet’te giriştiği Müge anlı’nın programına birde Artık Susma Rakip oluyor. Geçen hafta Cuma Günü Yayınlanan Artık susma 13 Ekim 2017 reyting sonuçlarına göre 25. Sırada yer alarak Müge anlı’ya en yakın rakip olarak haftayı tamamladı.

Uzun Süredir Programda Annesini arayan Murat bey Sorunu çözülemedi lakin bir çok Yeşilçam Oyuncusu zan Altında bırakıldı. Seda ve Uğur’la Artık Susma programında Annesini arayan Murat Bey’in Anne özlemi Yeşilçam camiasını derinden sarstı. Herkes gibi bizde Murat beyin Annesinin bulunmasını temenni ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde sanırım yeni yeni alanlara kaydırıyorlar programı buda bir reyting kaygısından kaygılandığını düşünüyorum.

Etiketler:


Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder