Ana Sayfa MAGAZİN, MANŞET 20 Kasım 2017 251 Görüntüleme

Seda Sayan Evlilik Dedikodularını Yalanladı

Seda Sayan Evlilik Dedikodularını Yalanladı

Ünlü Şarkıcı Seda Sayan, medyada hakkında çıkan aşk dedikodularına açıklık getirdi. Seda Sayanın Evlendiği iddiasına , ‘Öyle bir şey yok’ diyerek son verdi.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, “Seviyorum” projesinde birlikte çalıştığı Cefi Tayuk ile evlendiği yönünde çıkan haberlere isyan etti.
“EVLENSEM GİZLEMEM DAVET EDERİM”

Cefi Tayuk ile aralarında duygusal bir münasebet olmadığını belirten Seda Sayan , bir basın açıklaması yaptı: “değerli Basın mensupları, Türkiye’de son çağda ne yazık ki üzücü bir şekilde magazin basınının, gerçekleri ortaya çıkarma kaygısı duymaksızın yalan haberler aracılığıyla gündem oluşturma çabası arasında olduğunu görüyoruz. Bu yalan haberlerden bir tanesi de şahsım ve Cefi Tayuk ile ilgili olarak, evlendiğim yolunda çıkan haberlerdir.

Bildiğiniz üzere son derece şeffaf yaşayan bir insan olarak, birisiyle evlenecek olsam gizlemek yerine sizleri de davet eder, tebrikleri kabul ederdim. Ve gene siz değerli basın mensuplarından niyet okuyuculuğu yapmak yerine, arayıp bizzat bana sormanızı beklerdim. öte yandan, belirtmek isterim ki Cefi, benim yakın dostum ve iş ortağım olup, aramızda herhangi bir duygusal ilişki var değildir. Bu nedenle hakkımda bu yönde yapılacak haberlere bir son verilmesi ile mesleki ve özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum.”Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder