Ana Sayfa FRAGMAN, VİDEO 22.11.2017 213 Görüntüleme

Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı

Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı ile nefesleri kesti. Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı Son bölümde bazı kesımlar izleyeciyi biraz duygulandırdı Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı yayınlanmasının arkasından dizinin takipçileri Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı araştırmaya başladı. Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı yayınlandı mı? Savaşçı 22. Bölüm 1. Tanıtımı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan meşhur Kılıç Timi, komutanları Albay Halil ibrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz yurt sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları yurt için her şeylerini fedaya hazırdırlar.
nedeni ise onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”
Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız davet Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı”, Pazar 20.00’de FOX’ta!Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder