Ana Sayfa GÜNCEL, MANŞET 25 Kasım 2017 298 Görüntüleme

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Eşi Kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı’nın Eşi Nereli Ve Kaç Yaşında?

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Eşi Kimdir? Rasim Ozan Kütahyalı’nın Eşi Nereli Ve Kaç Yaşında?

Radyo Televizyon üst Kurulu (RTüK), Sabah yazarı Rasim şair Kütahyalı’nın ‘Beyaz Futbol’ programında kullandığı pornografik sözlerini gündeme aldı.

Radyo ve Televizyon üst Kurulu (RTüK), bu haftaki toplantısında Rasim şair Kütahyalı`nın Boşnak vatandaşlara yönelik tepki çeken sözlerinin yer aldığı yayını görüşecek. Beyaz Futbol ve Derin Futbol`un sponsoru Sanica Boru Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarının sponsorluğundan çekildiğinin açıklamasını gerçekleştirdi.

Derin Futbol programının açılışında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertem şener, “Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim şair Kütahyalı ile yollarımızı ayırdık” dedi.

RTüK’ün bu hafta cuma günü yapacağı toplantısının gündemine Beyaz TV’ye Rasim şair Kütahyalı’nın sözleri itibarı ile ceza verilmesini aldı.

Beyaz Futbol ve Derin Futbol`un sponsoru Sanica Boru`dan hadise sonrası açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi: “Kamuoyuna duyurumuzdur; Halkımızın hassasiyetlerine duyarlıyız. 21.11.2017 tarihi sebebi ile, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sponsorluklarımızdan çekildiğimizi belirtiriz.”

Rasim şair Kütahyalı`nın gazeteci eşi Nagehan Alçı ise sessizliğini hala koruyor. Peki, Rasim şair Kütahyalı`nın eşi Nagehan Alçı kimdir? Rasim ozan Kütahyalı`nın gündeme gelmesi sonrasında merak edilen eşi Nagehan Alçı aslen nereli ve kaç yaşındadır? işte, bütün detaylar…

NAGEHAN ALçı KiMDiR?

Nagehan Alçı ile eşi Rasim ozan Kütahyalı 2010 yılında evlendiler. Nagehan Alçı ve eşinin bu evlilikten Ayşe Ela ve Betül Yasemin adlarında ikiz çocukları oldu. Nagehan Alçı istanbul doğumlu eşi Rasim ozan Kütahyalı ise aslen izmirli.

Nagehan Alçı, 13 Nisan 1977 tarihinde istanbul`da doğmuştur.

Babası Rüştü Alçı`dır.

istanbul Erkek Lisesi`ni bitirdikten sonra Boğaziçi üniversitesi siyaset Bilimi ve Uluslararası birliktelikler Bölümünde öğrenim gördü.

Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinin dış haberler servisinde staj yaparak başlanmıştır.

Daha sonra 32. Gün`de ve Avusturya`daki bir televizyon kanalında stajlarını sürdürdü.

Bir zaman de Show Tv hariç haberler departmanında çalıştıktan sonra Akşam gazetesine geçen Alçı, buradan da Milliyet`e geçti.

Alçı, Show TV hariç haberler bölümünde çalıştı. uzak Savaşı esnasında simultane çeviriler yaptı, sonra 2007 yılında Akşam gazetesine geçerek burada köşe yazarlığı yapmıştır.

SkyTürk TV`de Akşam Gazetesi genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut ile `Sosyal Bilgiler` adlı bazı belgeseller hazırladı.

aynı zamanda Kanaltürk`te Kısa bir zaman Pelin Batu ile birlikte `Sınırsız` adlı programda yorumculuk yaptı.

Daha sonra Kanal 24`te `Nerede Kalmıştık` programında sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı.

2011 yılından itibaren Beyaz TV`de `Medcezir` programında ve CNN TüRK`te `Dört Bir yan` programında yorumculuk yapmaya başladı.

2013`şöhret Ekim ayında Kanal D`de Bırakın Konuşalım adlı bir programın sunuculuğunu yapmaya başlanıyor.

Hafta içi her gün ekrana gelen bu program, son olarak 1 Kasım 2013 günü yayınlandıktan sonra FOX`a transfer oldu. ancak bu kanaldaki bir haftalık yayın hayatının ardından program sona erdi.

ingilizce, Almanca, ispanyolca biliyor, Fransızca anlaşıyor.

şu lahza Habertürk`te köşe yazılarına devam etmektedir.

Nagehan Alçı ile eşi Rasim şair Kütahyalı 2010 yılında evlendiler. Nagehan Alçı ve eşinin bu evlilikten Ayşe Ela ve Betül Yasemin adlarında ikiz çocukları oldu.

KiTABı:

özü Sözü Yirmi Bir

İLİŞKİLİ HABERLERYorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Yemekteyiz 183. Bölüm

Yemekteyiz 183. Bölüm

haber gönder