Ana Sayfa MEDYA 24 Ekim 2017 1012 Görüntüleme

Olay Yeri Balçiçek İlter 37.Bölüm Olay Yeri 24 Ekim 2017 Melike Mi ? Tuğba Mı?

Daha Önce DNA testi sonuçlarını Pazartesi günü çıkacağını söylemişlerdi ama program sonunda yine bir sonra ki güne kaldı.
Olay Yeri Balçiçek İlter 37.Bölüm Olay Yeri 24 Ekim 2017 Melike Mi ? Tuğba Mı?

Sakarya da kaybolan ilayda’yı ailesi arıyor. Adapazarı’nda çalışan İlayda Bayan kuaföründe çalışan ilayda Ablasına markete gideceğini söylüyor ve ondan sonra bir daha kendisinden haber alınamıyor. Marketten dönmekte geciken ilayda’yı ablası merak edip hemen markete gidiyor ve ilayda’nın markete hiç gelmediğini söylüyor.

Annesine mektup bırakan ilayda dan bir daha haber alınamıyor ilaydanın ailesi Kızlarını aramaya devam ediyor.  Balçiçek ilter olay yeri 24 Ekim 2017 de ilayda ile ilgili gelişme olur ve Annesi yavrusuna kavuşur diye temmeni ediyoruz. Aşağıda Resimde eğer görürseniz sosyal sorumluluk gereği ailesine haber verirsiniz umarız.

Ercan Beyin ölüm haberi üzerine Gelinlerini suçlayan Ercan beyin Alalarına ercan beyin eşi Derya Hanım sorulara cevap verdi. Mezarlıklar müdürlüğünde saat 5 te eşini gömmek istekleri halde izin vermediğini söyleyen Derya Hanım eşinin Esnaf olduğunu ve çevrede sevilen bir insan olduğunu bunun için gömülmesine izin vermediğini Ablalarıyla Eşinin görüşmediğini iddia eden Derya Hanıma Ablalardan Cevap gecikmedi. Şimdi Herkes merak ediyor Ercan Beyin ölümü kaza mı ? Yoksa Cinayet mi? sorusuna cevap aranmaya devam ediyor.

Balçiçek ilter Olay Yeri 24 Ekim 2017 Salı Günü Dna Sonuçlarının çıkma ihtimali yüksek ama yinede Fatma hanımın DNA sorunlarından dolayı henüz tam olarak teşhis edilemedi. Tuğba Mı Melike Mi ? Olduğu Dna sonuçlarından sonra beli olacak. Bir Yanda Ailesi olduğunu iddia edenler bir yanda da Fatma hanım ve Ailesinin kaybolan kızları Melike olduğunu iddialarının sonuç alabilmesi için gerekli olan Dna Testinin Sonuçları büyük önem taşıyor. Daha Önce DNA testi sonuçlarını Pazartesi günü çıkacağını söylemişlerdi ama program sonunda yine bir sonra ki güne kaldı.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder