Ana Sayfa MEDYA 20 Ekim 2017 1641 Görüntüleme

Olay Yeri Balçiçek İlter 20 Ekim 2017 Melike Mi Tuğba mı? Dna Testi Sonucu?

Melike konusundan önce Reytinglerde ilk 100 de olmayan Balçiçek ilter Olay Yeri Melike mi ? Tuğba mı? olayından sonra reytinglerde bir sıçrama oldu.
Olay Yeri Balçiçek İlter 20 Ekim 2017 Melike Mi Tuğba mı? Dna Testi Sonucu?

Balçiçek İlter sunumuyla Star Tv ekranlarına Gelen Olay yeri programıyla tanınan Melike yada Tuğba olduğu hala belli olmyana ve Dna sonuçlarından sonra kim olduğu belli olacak olan Tuğba mı ? Melike mi? Sorusu yanıt aramaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Dna sonuçları yarına yetiştirmeye çalışıyoruz dendi ama yarın olduğunda Dna Sonuçları yine yayınlanmadı. Şimdi bu Dna Sonuçları ne kadar sürede çıkıyor ? Dna Testinin yapıldığı hastaneye ve donanıma göre değişiklik gösteriliyor ama ortalama 4-ila 6 hafta sonunda test sonuçlanıyor.

Olay Yeri Balçiçek İlter 20 Ekim 2017 Cuma Günü Melike Mi ? Tuğba mı? Belli olacak diye bekleyen varsa bence daha erken birde Melike olayından sonra Reytinglerde bir sıçrama oldu.

Buda konunun uzatılmasına neden olabilir. Melike konusundan önce Reytinglerde ilk 100 de olmayan Balçiçek ilter Olay Yeri Melike mi ? Tuğba mı? olayından sonra reytinglerde bir sıçrama oldu. Hatta 18 Ekim 2017 Reyting Sonuçlarında 36. Sırada yer aldı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder