Ana Sayfa MEDYA 19 Ekim 2017 1231 Görüntüleme

Olay Yeri Balçiçek İlter 19 Ekim 2017 Melike Mi Tuğba Mı?

Olay Yeri Balçiçek İlter 19 Ekim 2017 de yayınlanacak bölümde sonucu merak ediyoruz Bizde En kıza Zamanda Güzel bir haber Almayı Bekliyoruz.
Olay Yeri Balçiçek İlter 19 Ekim 2017 Melike Mi Tuğba Mı?

Dün yayınlanan Olay Yeri Balçiçek İlter 18 Ekim 2017 Çarşamba günü 33. Bölüm de Melike mi Tuğbamı tartışması sürerken umutlandık son dakikaya kadar DNA Testi sonuçları çıkacak diye ama Balçiçek ilter büyük bir öz veriyle bunu ertesi güne bırakmayı başardı. Aynı zamanda başlayan Dna Testi Esra Erol’un programında sonuç çıktı olay hemencecik çözüldü. Olay Yeri Balçiçek İlter 18 Ekim programında hala DNA testi sonuçları gelmedi.

Olay Yeri Balçiçek İlter 19 Ekim 2017 de yayınlanacak bölümde sonucu merak ediyoruz Bizde En kıza Zamanda Güzel bir haber Almayı Bekliyoruz. Anladığımız kadarıyla Tuğba Kızımızın rahatsızlığı ailesi olabilir. Yani varlıklı bir aile değil Tuğban’ın ailesi Melike’nin ailesinin durumu iyi görünüyor birazda Ailenin 7 yıldır kızının kayıp olmasının Anne ve Baba dahil ailede büyük bir özlemin oluşmasından dolayı Tuğba’yı gördükleri gibi Melike’ye olan benzerliğinden dolayı ailece kabullenmesi de Tuğba’nın bu ilgiye kayıtsız kalmayışının sebebi ilginin hoşuna gitmesi.

Kazım bey ve yakınları bir haftadır bu Tuğba’nın bebekliğinden beri biliyoruz elimizde büyüdü diyor. Olay Yeri Balçiçek İlter 19 Ekim 2017 Perşembe günü Dna Testi sonuçlanacak dendi. Dikkat ederseniz bütün aile bebeklikten beri bu köyde büyüdü diyorlar. Kaybolan bir kızın 7 senede bütün köyün görmesi için yeterli bir süredir.

Dünkü Programında yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir bayan Fuhuş Çetesi olduğu iddia edilen Ayşe hanımın fuhuş yaptırdığını biliyorum dedi. Kadın sanki fuhuş işinde çalışmış gibi bir izlenim oluşması nedeniyle telefondaki bayanın yanındaki birisi kendisini uyardı. Fatma Ana gariban bir ana kızını arıyor çaresizlik içinde bekliyor.

Kendisine iftira atıldığını iddia eden Ayşe Hanımında sözleri havaya atılır cinsten değil. Şimdi Acaba Ayşe hanım gerçekten bu kızı kaçırdı mı? Fatma Ana kızına kavuşacak mı ? bütün bu soruların cevabını geçtiğimiz günlerde alacağımızı umuyoruz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder