Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 18 Ekim 2017 1735 Görüntüleme

Olay Yeri Balçiçek İlter 18 Ekim 2017 32. Son Bölüm Melike Dna Testi Sonuçlandı mı?

Tedavi ihtiyacı olduğunu iddia ettiği Tuğba'nın sürekli evden kaçtığını ve hayatının kızını aramakla geçtiğini söyleyen Bir baba'nın öfkesine şahit oluyoruz zaman zaman.
Olay Yeri Balçiçek İlter 18 Ekim 2017 32. Son Bölüm Melike Dna Testi Sonuçlandı mı?

Star Tv nin sevilen Programı Olay Yeri 17 Ekim 2017 de çok heyecanlı anlar yaşandı. Balçiçek İlter Olay Yeri 17 ekim 2017 Salı günü ekrana gelen bölümde büyük kavga yaşandı. Fatma Hanım Tuğba değil Melike derken Tuğba Olduğunu ve kızı olduğunu iddia eden Adam arasında büyük kavga yaşandı.

Tuğba’nın babası olduğunu iddia eden beyefendi Dns sonuçları çıkınca herşey belli olacak ancak DNA sonuçları bir türlü çıkmadı. Başçiçek ilterin Dna Sonuçlarını Reyting için geciktirdiğini iddia edenlerde var. Dün yayınlan Olay Yeri Balçiçek İlter 17 Ekim 2017 yayınlanan bölüm’de tansiyon bir hayli yükseldi. Tuğba’nın babası olduğunu iddia eden Kazım bey elinde kızının rahatsızlığı olduğunu ıspatlayan belge olduğunu söyledi.

Balçiçek ilter le olay yeri 18 Ekim 2017 de yayınlanacak bölüm’de bakalım Tuğba mı Melek mi? Bütün ülke Tuğba’yla yatıyor Melike ile kalkıyor. Babanın getirdiği belgenin içeriği ile ilgili duygu durumu değişikliği, olduğunu ıspatlayan belge ne anlama geliyor.

Tedavi ihtiyacı olduğunu iddia ettiği Tuğba’nın sürekli evden kaçtığını ve hayatının kızını aramakla geçtiğini söyleyen Bir baba’nın öfkesine şahit oluyoruz zaman zaman. Olay Yeri 18 Ekim 2017 Çarşamba günü yayınlanacak bölüm’de Dna testinin sonuçlanacağını söylediler bizlerde bekleyip göreceğiz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder