Ana Sayfa MEDYA 18 Ekim 2017 514 Görüntüleme

Müge Anlı İle Tatlı Sert 18 Ekim 2017 22 Kayıp Olan Kuzenler Öldürüldü Mü?

Daha sonra kameralara son kez tek başına yakalanan sultan hanım daha sonra sırra kadem basıyor. Müge Anlı 17 Ekim 2017 de yayınlanan Bölümü Kaçıranlar Buradan izleyebilirsiniz.
Müge Anlı İle Tatlı Sert 18 Ekim 2017 22 Kayıp Olan Kuzenler Öldürüldü Mü?

Türkiye’nin kayıtsız şartsız en çok izlenen gündüz kuşağı programı olan Müge anlı 18 Ekim 2017 Çarşamba Günü yayınlanancak bölümde bulunan Kuzenlerin şimdide ölümü ile ilgili ilginç iddialar söz konusu oldu. 22 Gündür kayıp olan kuzenleri Emniyet ve Jandarma’nın yardımıyla çözmeyi başardı.

Arabada cesetleri bulunan kuzenlerin o gün içki içti söylenmesine rağmen o arabada boğulmaları söz konusu değil. Bu çocuklar arabayla suya düşerken ikisininde ya baygın olması lazım yada ilaçlı olması lazım. birde Arabanın sadece ön tarafı suyun içine gömülü haldeyken ordan kurtulmamanın imkanı yok,

El freni çalışmayan araç vitesteyken çalışmasının imkanı yok. Zaten vites duran arabada fren görevi görür. Araba kullan insanlar bilirlerki vitesteki bir arabayı hareket ettiremezsiniz. Kuzenlerin cesedi bulundu ancak şimdide cinayet şüphesiyle araştırılıyor.

Sağır ve Dilsiz 62 Yaşındaki Sultan hanım 7 gündür kayıp, en son gelen görüntülere göre Sultan Hanım bir komşusu ile karşılaşıyor. Daha sonra kameralara son kez tek başına yakalanan sultan hanım daha sonra sırra kadem basıyor.  Yapılan Araştırmalar Sonucu Sultan Hanım Bulunuyor. Bu başarısından dolayı Ünlü sunucu Müge Anlıyı ve Ekibini canı Gönülden Tebrik Ediyoruz. Müge Anlı 17 Ekim 2017 de yayınlanan Bölümü Kaçıranlar Buradan izleyebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder