Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 19 Ekim 2017 694 Görüntüleme

Müge Anlı 19 Ekim 2017 de Arakanlı Müslümanlara Sezsiz Kalmadı

Dün yayınlanan Müge Anlı 18 Ekim de Yayınlanan Programda Yine 6 ekim de Kaybolan Fatma Hanım Bahçede Yalnız başına en son göründükten sonra Bir daha kendisinden haber alınamadı.
Müge Anlı 19 Ekim 2017 de Arakanlı Müslümanlara Sezsiz Kalmadı

Sosyal Duyarlılık konusunda en çok beğendiğim programların başında gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert yine takdir edilesi bir projeye imza atarak Arakandaki müslümanlara yardım konusunda Kızılay’ın anonsu ile Yardımda bulunan izleyicilerin isimlerini yayınlayarak örnek bir davranış sergiledi. Dün kü programda Arakanlı Müslümanlara Sezsiz kalmaması bizleri ayrıca mutlu ettiğini dile getirmek izteriz.

Bugün yine Nilgün Sander 41 Yıllık Anne özlemine son vermek için Ekranların Güzel Hafiyesi Müge Anlı‘ya başvurdu. Almanya’ya giden Annesini Arayan Nilgün Hanım Ekranda kendi duygularını dile getirdi. 7 Yaşından sonra Annesinin aramadığı ve hiç Anne’siyle görüşemediğini söyleyen Nilgün Hanım yine bir özlem olduğu için bu özlemi gidermek istiyorum diyor.

Şuanda 67 Yaşında olması gereken Nilgün Hanımın Annesi almanya’da Ancak Ölmüşde olabilir yaşıyorda olabilir bilemiyoruz ama umuyoruz ki Nilgün Hanım Anne’sini bulur ve kavuşur. Müge Anlı 19 Ekim 2017 de Gelişmelere birlikte şahit olacağız…

Dün yayınlanan Müge Anlı 18 Ekim de Yayınlanan Programda Yine 6 ekim de Kaybolan Fatma Hanım Bahçede Yalnız başına en son göründükten sonra Bir daha kendisinden haber alınamadı. Şimdi Fatma Kaçırıldı mı? Yaşıyor mu? bir haber alındı mı?

Müge anlı 19 Ekim 2017

de son gelişmeleri hep birlikte izleyip ailesi ile sevinip onların üzüntülerine ortak olmaya devam edeceğiz.

 Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder