Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 5 Ekim 2017 467 Görüntüleme

Müge Anlı 05 Ekim 2017 Mehmet Bey Hala Kayıp

Müge Anlı bir dedektif edasıyla sunduğu programda rahat tavırları ile programa katılan konuklarıda rahatlatmaya çalışıyor.
Müge Anlı 05 Ekim 2017 Mehmet Bey Hala Kayıp

Atv nin Sevilen programı Müge Anlı 5 Ekim 2017 Perşembe günü yine ekrana gelecek. Türkiye de bir çok kayıp bulan ve bir sürü Faili meçhul cinayeti çözmeyi başaran ünlü program sunucusu müge anlı 8 Aydır kayıp Olan Mehmet Elbay hakkında telefona bağlanan tanıdıkları akrabaları bir birinden çelişkili ifadeler verdikçe olay karışıyor.

Müge Anlı bir dedektif edasıyla sunduğu programda rahat tavırları ile programa katılan konuklarıda rahatlatmaya çalışıyor.  Programa katılan Hala Nesibe hanım canlı yayına bağlandıktan sonra müge anlı Nesibe hanımıda programa davet etti.

Bizlerde 05 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanacak olan bölümü merakla bekliyoruz. Konukların bir birine bağrışmaları yine bizleri ekran başında gerse de sanırım bağımlılık yapıyor bu program editör olarak görevlendirildiğim den beri bende kendimi kaptırdım sanırım. Müge Anlı 05 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanan bölümde eğer bir şey yakalarsanız lütfen yorum bölümünde benimle paylaşın 🙂Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder