Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL, MEDYA 5 Kasım 2017 650 Görüntüleme

Kalbimdeki Deniz 44. Son Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Fox Tv nin Cumartesi günü yayınlanan dizisi Kalbimdeki deniz 44. bölüm Fragmanı Mirat’a gösterdiği fotoğraf Deniz ve Mirat arasında umduğu krizle sonuçlanmayınca, Fikriye kendince kıvırma yolunu tercih eder.
Kalbimdeki Deniz 44. Son Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Kalbimdeki Deniz 43. Bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Kalbimdeki Deniz son bölüm izleyici karşısına çıkıyor. Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm fragmanı yayınlanmadı. Sevilen dizi Kalbimdeki Deniz izleyicisi ile her Cumartesi saat 20.00’da Fox TV ekranlarında buluşuyor.

Dizinin başrollerinde Mirat karakterini canlandıran Kutsi ve Deniz karakterine yaşam veren özge özberk bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Nazlı Pınar Kaya, Batuhan Ekşi, Devin hür çınar bu gibi isimler yer alıyor. Dizinin her kısmı izleyicinin nefesini kesiyor. Kalbimdeki Deniz son bölümde Ece ve Mustafa’nın nişan töreni beklenmedik biçimde sona ererken, o gece onları bekleyen bir sürpriz daha bulunmaktadır; Diyar doğum yapar.

Mirat’a gösterdiği fotoğraf Deniz ve Mirat arasında umduğu krizle sonuçlanmayınca, Fikriye kendince kıvırma yolunu tercih eder. Duygularını ve hayallerini tartan Ece, ortak planlarıyla ilgili yeni kararlar alır ve Mustafa’yla yüzleşir. Mirat’ın evine girenin şirzat olduğu, özlem sayesinde anlaşılır.

Kalbimdeki Deniz yeni 43. Bölüm fragmanı ve son 42. Bölüm izleme linki haberimizde olacak. Kalbimdeki Deniz 44.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

KALBiMDEKi DENiZ YENi BöLüMDE NELER YAşANACAK?

Yosef’in gelişiyle çok aşırı mutlu olan Mirat, onun Deniz’e koyduğu mesafeye üzülür. Alihan şebnem’le kızının yanında karşılaşmanın şokuyla sarsılırken, Hülya da her şeyin açığa çıkacağı korkusuyla şebnem’le tartışarak ipleri koparır. ama ünal ve şebnem yaptıkları numarayla bir taşla iki kuş vurarak, Hülya ve Alihan’ı tava getirirler.

Diyar ve Serdem özlem’in de yardımı ile resmi işlemlere başlayıp evlenirlerken; şirzat Diyar’ın Miratların himayesinde olduğunu Civan’la da görüştüğünü öğrenir. Yosef’in Ece’yle hem evde hem okulda beraber olmasıyla iyice gerilen Mustafa, Figen’in yanlış anladığı bir durumu söylemesiyle, büyük bir hata yaparak, Ece’yle ilişkilerini riske atar.

Turgut’un batışıyla deliye dönen Fikriye’nin boşanmaya kalkması, Turgut’u çılgınca bir şey yapmaya iter. şahit bulunduğu bu durumu kullanan Alihan’ın attığı adım ise Deniz’in hayatını tehlikeye atacaktır.

Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 11 Kasım Cumartesi günü Fox Tv kanalında devam ederken son gelişmelerinde ise Deniz, yangından kurtulabilecek mi? Alihan’ın, akıllara zarar planı ile Turgut’u, kullanarak çevresinde ki herkesi kül etmeyi çalışarak kendini kahraman duyuru ettirmenin peşindeyken kendi oyunu tam tersine dönecektir. Dizimizin fragmanı yayınlandığında konunun devamından izleyebilirsiniz.Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

 • sevim :

  5 Kasım 2017-03:28

  Kalbimdeki Deniz 44. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak yaaa

 • Sami Deniz :

  5 Kasım 2017-03:31

  Kalbimdeki Deniz 44. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ? normale dizinin hemen ardından yayınlıyorlardı

 • sevim altan :

  5 Kasım 2017-03:32

  Kalbimdeki Deniz heyecan dorukta merakla beklemedeyiz.

 • elif demir :

  5 Kasım 2017-03:32

  Kalbimdeki Deniz harika bir dizi teşekürler fragmanı paylaştığınız için

 • Ziyaretci :

  5 Kasım 2017-03:33

  Kalbimdeki Deniz umarım bitmez güzel dizi 44. Son Bölümü Merakla bekliyoruz

haber gönder