Ana Sayfa GÜNCEL, MANŞET 8 Aralık 2017 433 Görüntüleme

İYİ Parti İstanbul Yönetimi Belli Oldu

İyi Parti istanbul il yönetiminde yer alan üyeler belirlendi. İyi Partinin istanbul il teşkilat üyeleri belirlendi.
İYİ Parti İstanbul Yönetimi Belli Oldu

İyi Parti istanbul il Başkanlığını Ersin Beyaz üstlenirken İYİ Parti’nin İstanbul İl Yönetimide belli oldu. Yönetimin 150 kişilik kadroda çok renkli simalar var. .Meral Akşener’in İYİ Parti’si teşkilatlanma çalışmalarına Tüm hızıyla devam ediyor.

Ahmet Yenişeker’DE LİSTEDE

Eski Mhp Millet vekili Mustafa Yenişeker’in kardeşi olan Ahmet Yenişeker’de İyi parti istanbul il teşkilatında yer alarak siyaset başladı. Kadın kollarının çokluğu ve kadınların ilgi yoğunluğuda dikatlerden kaçmadı.

bununla birlikte, listede kadın üyelerin çokluğu dikkat çekiyor.iYi Parti istanbul vilayet Başkanı Ersin Beyaz’ın yazılı izah ile kamuoyuna duyurduğu idare kurulu listesinde “Halkımızın beklenti ve sık ilgiyi üzerine kurulan partimizin, ülkemiz`nin göz bebeği şehrimizdeki kadroları yoksulluk ve yolsuzluk sarmalında sıkışmış istanbullulara ümit olacak projelerle önümüzdeki günlerde sahaya inecektir.

Her bir tanesi sahasında profesyonel, saygın ve toplumsal karşılığa sahip binlerce başvuru arasından zor bir değerlendirme süreci sonunda oluşturulan iYi Parti istanbul il yönetim Kurulu listemizi dikkatlerinize sunarım” açıklamalarına yer verildi.

işte iYi Parti istanbul il idare Kurulu’nun tam listesi:Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

 • […] = window.adsbygoogle || []).push({}); Başkanlığını Ersin Beyaz’ın üstlendiği, İYİ Parti’nin İstanbul İl Yönetimi belli oldu. Yönetimin 150 kişiden oluştuğu […]

 • Abdullah :

  8 Aralık 2017-15:51

  Ahmet Yenişeker Dürüst bir insandır siyaset onuda bozmaz inşaALLAH

 • Misafir :

  8 Aralık 2017-15:51

  Hayırlı olsun Kemal Abi allah Utandırmasın

 • […] Haber Evi : İyi Parti istanbul il Başkanlığını Ersin Beyaz üstlenirken İYİ Parti’nin İstanbul İl Yönetimide belli oldu. Yönetimin 150 kişilik kadroda çok renkli simalar var. .Meral Akşener’in İYİ Parti’si teşkilatlanma çalışmalarına Tüm hızıyla devam ediyor. Ahmet Yenişeker’DE LİSTEDE Eski Mhp … Kaynak : İYİ Parti İstanbul Yönetimi Belli Oldu […]

haber gönder