Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 20 Mart 2018 255 Görüntüleme

İstanbullu Gelin 42. Bölüm kıyamet kopuyor !

İstanbullu Gelin 42. Bölüm kıyamet kopuyor !

istanbullu Gelin`in heyecanla beklenen 42. bölüm fragmanı yayınlandı. istanbullu Gelin yeni bölümde resmen kıyamet kopuyor. Adem kaza sonrası ölümle burun buruna gelirken Faruk duyduğu sözler karşısında gözyaşlarını tutamıyor.

BURCU`NUN SöZLERi BıçAK benzeri SAPLANDı

Osman ile Sinem`in en mutlu gününde kötü haberler peş peşe geliyor. Fikret, Adem`in kaza geçirdiği haberini almaktadır. Dilara bu haberi duyar duymaz sarslılıyor. öte yandan düğünde Burcu ile Osman arasında büyük bir tartışma yaşanıyor. Burcu, Osman`a aslında kendisini değil Süreyya`yı istediğini söylüyor. Tartışmaya kulak misafiri olan Faruk duydukları karşısında dehşete kapılıyor. Faruk, ağlayarak “Sen Osman`sın, benim en sevdiğim kardeşim.” diyor. Osman bu sözlerle beraber kendinden geçiyor.

istanbullu Gelin 42. bölümüyle 23 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BöLüMDE NELER OLMUşTU?

istanbullu Gelin 41. bölümde Adem, annesinin ondan yıllardır sakladığı sırrın buhranı içerisindedir. Bu gerçeği hazmetmesi pratik olmayacaktır. acayip geçirdiği kalp krizi itibarı ile hastaneye kaldırılır, bu hal Esma ile Garip’in ilişkisini Süreyya ve Faruk’un sorgulamasına sebep olacaktır. Akif ve Senem nikaha hazırdır, Süreyya’nın hazırladığı bekarlığa vedada ise beklenmeyen olaylar yaşanacaktır. ipek ve Fikret arasındaki temas Erhan’ın gelişi ile diğer bir krize dönüşür. Adem’in Reyhan ile yüzleşmesi kendisi ile alakalı bir çok aşırı şeyi sorgulamasına ve bir karar almasına sebep olacaktır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder