Ana Sayfa FRAGMAN 16 Kasım 2017 252 Görüntüleme

İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih’ten Handan’a büyük destek! Kudret, yeni planlarında Kor Yakup’un kızını nasıl piyon edecek? Handan’ın hangi tara…
İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı ile nefesleri kesti. İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı Son bölümde sahneler ekran başındakileri biraz duygulandırdı İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı yayınlanmasının arkasından dizinin takipçileri İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı araştırmaya başlanmıştır. İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında
: Haber Detayİsimsizler 23. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih’ten Handan’a büyük destek! Kudret, yeni planlarında Kor Yakup’un kızını nasıl piyon edecek?

Handan’ın hangi tarafta olduğunundan emin olamayan ekip Fatih’ten gelen destekle Handan’a güvenmeyi seçiyor. Öte yandan Kudret’in hain planlarına bir yenisi daha ekleniyor. Kor Yakup’un kızı Damla için nasıl bir oyun düşünüyor? Kudret’in oyunundaki esas adam olan Hatem nasıl bir yol izleyecek? Handan ve Hatem arasında geçen gerginlik nasıl bir sonuca bağlanacak?

İsimsizler yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!
Yönetmen : Volkan Kocatürk

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici

Yapım : Barakuda Film – Es Film

Senaryo : Murat Koca, Ali Alper Erze

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Osman Wöber (Kurmay), Mert Öcal (Tufan), Berkan Şal (Hatem), Kayra Şenocak (Yadigar), Mine Teber (Mehveş), Destina Başer (Damla), Yiğit Pakmen (Korkut) ve Atsız Karaduman (Kor Yakup)Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder