Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL, MEDYA 5 Kasım 2017 404 Görüntüleme

İsimsizler 22. Bölüm fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ? Yayınlandı mı?

isimsizler 21. kısmı ile ekrana geldi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı isimsizler`de bu hafta ekip tehlikeli bir operasyonun peşindeydi.
İsimsizler 22. Bölüm fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ? Yayınlandı mı?

isimsizler 21. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı isimsizler`de bu hafta ekip tehlikeli bir operasyonun peşindeydi. Yakup, kızını Kudret`in elinden kurtarabildi mi? isimsizler 22. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı

isimsizler dizisinde gene heyecan doruktaydı. Merakla beklenen 21. kısmı dün yayınlandı. işte son bölümden özetler…

iSiMSiZLER 21. BöLüM öZETi

Kor Yakup, kızını Kudret`in elinden kurtarabilecek mi? Fatih, Kudret`in hain planlarını bozabilecek mi?

Kor Yakup, kızını kurtarmak için gözünü karartmıştır. Kudret`in peşinde Kor Yakup olmasına karşın Mehveş ile alakalı hain planları olduğunu da güvenle söyler.

Fatih ve ekip arkadaşları, gene zor bir görevin izinde yollarına devam etmektedir. Fatih ve ekibinin karşısına ne benzeri tehlikeler çıkacak?

Fatih, masum insanları kurtarmak için geri adım atmıyor!

Fatih, kendisine verilen emirlere uymayarak arkasında hiç kimseyi bırakmayacağını söyler. Sağ salim kurtulması imkansıza yakın bir mücadeleye, Fatih ve ekibi gözünü karartarak girecektir.

Karşılarındaki düşmanlar, çok aşırı kalabalık olmalarının beraberinde her çeşitli silahı da kullanmaya hazırdır. Fatih ve ekibi, bu saldırıdan sağ salim kurtulmayı başarabilecekler mi?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder