Ana Sayfa DÜNYA 27 Kasım 2017 255 Görüntüleme

İŞİD’den Londra Fotoğraflı Tehdit Mesajı

Geçtiğimiz zamanlarda da yılbaşına yakın tarihlerde kişilerin bir araya geldiği ortamlarda terör saldırıları gerçekleştiren grup yine tehdit mesajı yayınladı.
İŞİD’den Londra Fotoğraflı Tehdit Mesajı

Geçtiğimiz Günlerde yılbaşına yakın tarihlerde kişilerin bir araya geldiği ortamlarda terör saldırıları gerçekleştiren grup yine tehdit mesajı yayınladı.

Terör örgütü işiD Londra’nın Regent Street fotoğrafını kullanarak bir tehdit mesajı yayınladı. Mesajda önümüzdeki haftalarda girilecek olan Christmas tatili sırasında terör saldırıları yapılabileceği ima edildi.

Yayınlanan mesajda Regent Street fotoğrafı üzerinde yer alan noel baba kıyafetli bir bireyin arkasında eli silahlı işiD militanı duruyor.

3 dilde ‘Yakında, Tatil sezonunuzda’ yazan terör örgütü Aralık ayı boyunca yapılacak olan bir çok fazla etkinlikte bir araya istikbal olan insanları açık bir biçimde tehdit etti.

Bilindiği bunun gibi işiD geçen yıl Almanya’da bir yılbaşı marketine saldırarak 12 bireyin hayatını kaybetmesine sebep olan bir saldırı gerçekleştirmişti.

yine istanbulda’da 2017 yılbaşı gecesi bir gece klübüne yapılan saldırıda çoğunluğunu yabancı turistlerin oluşturduğu 39 kişi hayatını kaybetmişti.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder