Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA 2 Şubat 2018 194 Görüntüleme

Hıçkırık 25. Bölüm Fragmanı

Hıçkırık 25. Bölüm Fragmanı

Dosyadaki tek şüpheli olduğu için tutukluluğu devam ediyor. Nalan, evlilik teklifinden sonra karşılarına çıkan bu sorundan dolayı çok üzgün. Kenan’ın bir an önce aklanıp kendisine dönmesini bekliyor. İlhami bu fırsatı değerlendirmek için yeni planlar yapmaya başlıyor. Kenan’ın içeriden çıkmaması ve Nalan’ı elde etmek için elinden geleni yapacağını belli ediyor! Aslı, Nalan’ın bu kötü zamanında yanındaymış gibi görünüp kıskançlığının yarattığı keyfi yaşıyor.

GENEL HİKAYE:Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur.

Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.KÜNYEYapım : Birsel FilmYapımcı : Sevgi Birsel, Sinan AkadYönetmen : Fırat GürsoySenaryo : Redife Zerener, Gökhan KorkusuzMüzik : Osman İşmenStyling : Uğurkan ErezOyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder