Ana Sayfa GÜNCEL 18 Ekim 2017 560 Görüntüleme

Hayatta Her Şey Var 18 Ekim 2017 Çarşamba Şifa Önerileri

Beyaz Tv nin Sevilen Programı Hayatta Her Şey Var 18 Ekim 2017 Çarşamba  ruhumuzun doktoru Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı ile bir birinden güzel sağlık önerileri ile Çarşamba gününe sağlıklı bir ruh ile başlamanın yollarını öğreneceğiz.
Hayatta Her Şey Var 18 Ekim 2017 Çarşamba Şifa Önerileri

Beyaz Tv nin Sevilen Programı Hayatta Her Şey Var 18 Ekim 2017 Çarşamba  ruhumuzun doktoru Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı ile bir birinden güzel sağlık önerileri ile Çarşamba gününe sağlıklı bir ruh ile başlamanın yollarını öğreneceğiz. Beyaz Tv de Hafta içi Her gün Nur Viral’in Sunumuyla gerçekleşen Hayatta Her Şey Var programında Ruhumuzun Doktoru Dr. Zafer Akıncı Psikolojik sorunlarımızla başa çıkmanın yollarını bizlere anlatırken bir birinden ilginç yaşanmış hikayeler ve sürpriz konularla Ekranı şenlendirmeye devam ediyor.

Nur Viral’in Başarılı sunumuyla  Hayatta Her şey Var” hafta içi her gün saat 11.00 de Beyaz TV’de canlı olarak yayınlanıyor.

Her şey mevcut Programı Ne zaman Başlıyor2 sezondur hayatın içinden gerçek konu ve konukları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren “hayatta Her şey mevcut” gene  yeni sezonda da sunucusu Nur Viral ile sabah kuşağını aydınlatmaya geliyor.”yaşamda Her şey mevcut” da  her gün ayrıcalıklı konu ve konuklar var.

Pazartesi’den Cuma’ya pek çok fazla konu ve uzman konuğa ev sahipliği yapan “hayatta Her şey var”, izleyicileri internet ve telefonla programa katılabiliyor.Nur Viral`le “yaşamda Her şey var” astroloji, sağlık, psikolojik sorunlar, ilişkiler, dini konular ve daha pek çok fazla konu ile  Pazartesi`den itibaren hafta içi her gün saat 11.00`de Beyaz Tv ekranlarında olacak.

Kanaldan Program ile alakalı izah bekleniyor. NUR ViRAL KiMDiRözel radyoların açılmasıyla birlikte yayın hayatına başlayan Nur Viral, ayrıcalıklı radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği görevlerini üstlenmiştir.

Türkiye`nin ilk sıhhat programı sunucusu olan Viral, Tatlıses TV ile başladığı sağlık programları serüvenine uzun yıllar çeşitli kanallarda devam etmiştir.Nur Viral, 5 sene boyunca, hayat AğACı isimli bayan kuşağı programını Tatlıses TV ve ortak yayın oluşturan 40 mahalli televizyon vasıtasıyla izleyiciye ulaştırmıştır.

Meşhur sunucu sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok ayrıcalıklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. Yemek yapmayı ve dünya mutfakları konusu için bilgi edinmeyi aşırı seven Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Güzel sunucu halen hafta içi her gün 11:00’da BEYAZ TV ekranında yayınlanan hayatta HER şEY mevcut isimli hanım kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder