Ana Sayfa MEDYA 24 Ekim 2017 552 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 105. Yeni Bölüm Serap Ezgü Paköz ile TV8’de

Ünlü Haber Sunucusu Serap Ezgü Paköz olayın peşini bırakmayacağını ve en doğru verilere ulaşmak için bütün gücüyle ailenin yanında olacağını söyledi.
Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 105. Yeni Bölüm Serap Ezgü Paköz ile TV8’de

Ünlü Haber Sunucusu Serap Ezgü Paköz Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 ile Tv8 ekranlarında kayıpları bulmaya devam ediyor. Türkiyenin Faili Meçhul cinayetlerini çözmeye devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projesi olan Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 Programında Prof Dr. Ersi Abacı Kalfaoğlu Adli Tıp Kurumundan alınan rapora göre zanlıların dışarıda dolaşmasının Aileyi isyan ettirmesi konusunda aileye elinden gelen yardımı yapacağını ve en doğru verileri elde ettikten sonra raporu Mahkemeye teslim edeceğini söyleyerek ailenin bir nezle olsun ailenin için rahatlattı.

Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 Tuğçe ve Büşra’nın ölümünün ardındaki sır perdesini aralamaya niyetli olan Ünlü Haber Sunucusu Serap Ezgü Paköz olayın peşini bırakmayacağını ve en doğru verilere ulaşmak için bütün gücüyle ailenin yanında olacağını söyledi.

5 Yaşında kaybolan ilayda 11 Sene Sonra Ünlü haber sunucusu Serap Ezgü Paköz ile Gerçeğin Peşinde 24 Ekim 2017 Programında didik didik ediliyor. İlayda’nın ailesi kızlarının cesedinin bulunmamasından solayı kızımız kaçırılmış bir aile tarafından büyütülmüş de olabilir umuduyla beklemeye devam ediyor.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder