Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 20 Aralık 2017 288 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 146. Bölüm 20 Aralık 2017 Çarşamba Tv8’de

işe gitmek için evden ayrılan orhan beyin acı haberi geldi. Şimdi kafalardaki sorulardan biriside Gerçeğin peşinde programında dile getirilen Acaba Orhan Bey Aşk kurbanı mı oldu ?
Gerçeğin Peşinde 146. Bölüm 20 Aralık 2017 Çarşamba Tv8’de

işe gitmek için evden ayrılan orhan beyin acı haberi geldi. Şimdi kafalardaki sorulardan biriside Gerçeğin peşinde programında dile getirilen Acaba Orhan Bey Aşk kurbanı mı oldu ? Ölmeden önce bir hanımefendi ile yaptığı görüşmede hanımefendi sana bir şey yapılmasına izin vermeyeceğim son kez görüşelim demesi üzerine görüşmeye giden Orhan beyin acı haberi geldi.

Gerçeğin Peşinde 201 aralık 2017 Çarşamba günü olayın esrarını çözmek için tüm gayreti ile çabalamaya devam ediyor. serap hanım dün yayınlanan bölümde gerçeğe çok yakınız ve çözüleceğine inanıyoruz diyerek acaba olay çözüldü de reyting uğruna mı geciktiriliyor sorularının insanların kafasını kurcalamasına neden olduğu da düşünüyor.

Gündüz kuşağı programları evlilik programlarının yasaklanmasından sonra genel itibarı ile kayıp arama ve faili mechul cinayetlerin çözümüne yönelik bir format ile karşımıza çıkmaya başladılar. ilk program olan Müge anlı ile tatlı sert yıllardır bu formatta liderliğini korurken şimdilerde rakipleri bir bir türemeye başladı.

Kayıp arama ve Faili mechul cinayet araştırma programlarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Bir kısmıda reyting canavarına yada güçlü insanların tepkileri sonucu yayın hayatına erken veda etmek zorunda kalsa da rekabet tüm hızıyla sürüyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

26 Kasım 2017 FOX YAYIN AKIŞI

26 Kasım 2017 FOX YAYIN AKIŞI

haber gönder