Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 17 Kasım 2017 482 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 123. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma Tv8’De

Tv8 de yayınlanan Ünlü haber sunucusu serap hanımın araştırdığı Fehmi Özcanın ölümü Kaza mı? intihar mı ? Yoksa Cinayet mi?
Gerçeğin Peşinde 123. Bölüm 17 Kasım 2017 Cuma Tv8’De

Tv8 de yayınlanan Ünlü haber sunucusu serap hanımın araştırdığı Fehmi Özcanın ölümü Kaza mı? intihar mı ? Yoksa Cinayet mi? Bütün bu bilinmezlik içerisinde olay git gide Cinayet gibi görünmeye başladı. elde edilen kamera görüntüsünde çok karanlık ve çözünürlüğü düşük olması dolayısı ile pek bir şey anlaşılmıyordu.

Ancak Bilgisayar Mühendisi olan Gerçeğin Peşinde Ekibinin yoğun çalışması dolayısı ile elde edilen kamera görüntüsünün kalitesi artıtılarak arabanın içinde birilerinin olduğu anlaşılınca olayın seyri tamamen değişti.

Eğer Araba birileri gerçekte varsa ki son kamera görüntülerinde arabada birilerinin olduğunu görüyoruz. Serap hanım ve ekibinin çalışmaları doğrultusunda olay derinlik kazanmaya devam ediyor. Gizli tanığın ifadeleri doğrultusunda hareket eden Gerçeğin Peşinde 17 Kasım 2017 Cuma günü sürprizlerle karşınızda olacağız dediler.

Bakalım Gerçeğin peşinde 123. Bölüm de Fehmi beyin olayı sonuçlanacak mı? Yoksa Fehmi Özcanın ölümünün ardındaki sır perdesi aralanacak mı? Bunların hepsini Cuma günü programı izleyerek öğrenebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder