Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL, MEDYA 11 Mart 2018 109 Görüntüleme

Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Kerime’nin Sessiz Haykırışı

Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Kerime’nin Sessiz Haykırışı

STAR TV`nin heyecanla takip edilen dizisi Fazilet bayan ve Kızları 38. bölümü ile yine oldukça heyecanlı bir kısmı geride bıraktı. işte Fazilet kadın ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı…

FAZiLET hanım VE KıZLARı 38. BöLüMDE NELER OLDU?

Elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. Yağız’ın da tehlikede olduğunu öğrenmeleriyle yalıyı saran korku bundan sonra ikisi içindir. Hazım’ın tüm kararlılığıyla polisten irak durmaya çalışması Fazilet ile beraber Gökhan’ı da rahatsız ederken, ablasına bir şey olmasından rahatsız olan Ece herkesten habersiz polise haber vermiştir.

Yağız ve Hazan sıkıştıkları köşede kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguları birbirlerine itiraf etmeye hazırlanırken patlayan silah bekleyenleri darmadağın eder. Sinan yaşadığı suçluluk duygusuyla kıvranırken, taş üzerinde taş bırakmayan bir karşılaşma yaşanır.

Fazilet hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından araştırılmaya devam ediliyor. Yağız ve Sinan`ı bir mezarın içine gömmeye çalışan Kerime, tüm bunları yüzde yüz Sinan için yaptığını ifade etmektedir. Sinan ise bu sözleri kullanarak Kerime`yi yakalatmanın peşindedir. işte, Fazilet bayan ve Kızları son kısmı ve sonrasında merak edilen 39. yeni bölüm fragmanı konusu için bazı bilgiler

Fazilet hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır.

SON BöLüMDE FAZiLET iNTiKAM PEşiNDE

Elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. Yağız’ın da tehlikede olduğunu öğrenmeleriyle yalıyı saran korku bundan sonra ikisi içindir. Hazım’ın tüm kararlılığıyla polisten irak durmaya çalışması Fazilet ile beraber Gökhan’ı da rahatsız ederken, ablasına bir şey olmasından korkan Ece herkesten habersiz polise haber vermiştir.

Yağız ve Hazan sıkıştıkları köşede kendilerine dahi itiraf edemedikleri duyguları birbirlerine itiraf etmeye hazırlanırken patlayan silah bekleyenleri darmadağın eder. Sinan yaşadığı suçluluk duygusuyla kıvranırken, taş üstünde taş bırakmayan bir karşılaşma yaşanır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder