Ana Sayfa MEDYA 3 Kasım 2017 409 Görüntüleme

Esra Erol 3 Kasım 2017 Cuma Atv’de

Kürtajdan sonra yavaş yavaş kendime geliyordum. Leyla ve doktorun tartışmalarını duydum. hekim Leyla`ya bebeğin sebep bu kadar büyük olduğunu söylemedin diyordu.
Esra Erol 3 Kasım 2017 Cuma Atv’de

1984 yılında Adana Meydan Hastanesinde doğan ve doğduğu gün evlatlık verilen Reşit Ongun Esra Erol’da biyolojik ailesini arıyor. Günlerdir gelen ihbarlar sonucunda kilit ismin bir kez daha LEYLA ATAY bulunduğu iddia edilmekte. Adana’da yaşayan iki çocuk annesi Leyla Atay konusu için gelen ihbarlar ülkemiz`nin kanını dondurmaya devam ediyor.

5.5 aylık hamileyken 1300 TL karşılığında Leyla Atay aracılığıyla hamileliğine son verildiğini iddia eden kişi,

“şuan 34 yaşındayım. 16 yaşındayken aşırı büyük bir karın ağrısı ile Adana`da doğum evine gittim. çok aşırı sancım olduğundan kayıt yaptırmadan doğrudan doktorun odasına çıktım. doktor ultrasonla baktı. Evli misin, bekâr mısın diye sordu. Bende bekâr olduğumu söyledim. Benimle alay edercesine, bu bebeği karnına leylekler mi taktı o süre dedi. şok oldum. Kaydını yaptırdın mı diye sordu ve yaptırmadığımı söyledim.

Doğuracak mısın yoksa aldıracak mısın dedi. Okuduğumu ve aileme bunu söyleyemeyeceğimi dile getirdim ve doğuramam dedim. Sen Allah`ın sevdiği kuluymuşsun bana denk geldin dedi ve hemen hemşireyi çağırdı beni taksiye bindirdiler. Kliniğe gittik. Leyla geldi. Bana ailemin nerede olduğunu sordu, bende ailemin yaşamadığını söyledim. eğer bu çocuğu doğurmak istiyorsan biz sana okuman için yardımcı oluruz dedi ben çocuğa bakamayacağımı söyleyince, Leyla da bana ben sana bak demiyorum. Sen bu çocuğu bize ver. Bizde bakabilecek, durumu olan, iyi bir aileye veririz dedi lakin ben kabul etmedim.

Bebeğin 1 aylık olduğunu biliyordum lakin 5.5 aylıkmış!

Kürtajdan sonra yavaş yavaş kendime geliyordum. Leyla ve doktorun tartışmalarını duydum. hekim Leyla`ya bebeğin sebep bu kadar büyük olduğunu söylemedin diyordu. O sırada ben kaç aylık bebek diye sordum ve doktor bana 5.5 aylık olduğunu söyledi. Ben 1 aylık olduğunu biliyordum. 5,5 aylık olduğunu duyunca, lütfen dokunmayın, ellemeyin dedim. hekim da bana bu saatten sonra yapabilecek hiçbir şey yoktur. Alabildiğimizi aldık, kalbi hala atıyor. Kürtajın yarım kaldı dedi, o gece orada kaldım. Ve Leyla Atay da o gece klinikte kaldı. sürekli yanıma gelip beni denetim etti.

Ve sabah tekrar hekim yanıma geldi, beni tekrar kürtaja aldı. 1 günde iki defa kürtaj oldum. 1300 TL nakit ödedim ve kaydım yoktur. 34 yaşındayım 8 yıllık evliyim ve hala çocuk düşünmüyorum. üç yıl boyunca psikolojik destek aldım.”

ülkemiz her yerde Leyla Atay`ı arıyor!

Canı yanmış bir kadın, yaşadıklarımı unutamıyorum diyerek sözlerini noktaladı.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder