Ana Sayfa FRAGMAN 19 Kasım 2017 290 Görüntüleme

Yeni Gelin 26.Bölüm 1.Fragmanı Show Tv’de Yayınlandı

Kalender ağalığı bıraktığı için bundan böyle ağa karısı olmayan Möhteber, Ayşe ve Asiye, hükümlerini geri kazanmak için Kalender’i konağa geri getirmek istedi
Yeni Gelin 26.Bölüm 1.Fragmanı Show Tv’de Yayınlandı

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelen 25. bölümünde Korkut Ağa, aile divanında aldığı kararları açıkladı. Bella’nın gözde gelin, Müsellim’in ağanın sağ kolu olması konağı karıştırdı. Bella’nın gözde gelin olmasıyla yeni gelin olan kaynanalar ise çileden çıktı. Kalender ağalığı bıraktığı için bundan böyle ağa karısı olmayan Möhteber, Ayşe ve Asiye, hükümlerini geri kazanmak için Kalender’i konağa geri getirmek istedi. Bunun için her yolu deneyen fakat netice alamayan kaynanalar dördüncü eşe bile razı oldu. Kağan ve Gökhan, Kalender’in konağı Hazar ve Bella’ya emanet etmesine içerleyerek Kalender’le konuştu. Baran ve şirin’in romantik dakikalar geçirdiği bölümde, Ferhat’la samanlıkta yakalanan Dilan, abisi Baran ve ablası Möhteber’in katı tepkisiyle karşılaştı. Kalender’in konağa dönmesi için kaynanalar son çare şekilde akla gelmeyecek bir yola başvurdu. Final sahnesinde Kalender Ağa’nın konağa dönmesi için çıkarlarını yakmaya kalkan kaynanalar, her şeyi göze aldıklarını ispatladı.

Show TV’nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha çok sayıda meşhur oyuncu yer alıyor.

“Yeni Gelin” yeni kısmı ile 25 Kasım Cumartesi günü saat 20.00`de Show TV’de!

Yeni Gelin 26.Bölüm 1.Fragman ile solukları kesti. Yeni Gelin 26.Bölüm 1.Fragman Yeni Bölümde sahneler izleyeciyi çok duygulandırdıYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder