Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 22 Kasım 2017 633 Görüntüleme

Yemekteyiz 58. Bölüm 22 Kasım 2017 Çarşamba Volkan Bey

Dün şehnaz hanımın evinde olaylar olaylar. Dün Şehnaz hanımın ağlaması günün konusu oldu sosyal medyada en çok konuşulan şey Şehnaz hanımın Ağlaması oldu.
Yemekteyiz 58. Bölüm 22 Kasım 2017 Çarşamba Volkan Bey

Dün şehnaz hanımın evinde olaylar olaylar. Dün Şehnaz hanımın ağlaması günün konusu oldu sosyal medyada en çok konuşulan şey Şehnaz hanımın Ağlaması oldu. Dün 11 Puan Alan Şehnaz Hanım Yemekteyiz 58. Bölüm de Volkan bey’in evine konuk olacak bu gün. Bakalım bu gün Volkan bey kaç puan alacak yarışmacılardan.

Pazartesi günü konuklarını ağırlayan Gizem hanım emeğe saygı duyduğunu söyleyerek 2 puan verdi. Pazartesi evine konuk olan şehnaz hanım o kadar eleştirmesine rağmen yinede 4 puan vermişti. Sizcede Gizem hanım oynuyor gibi durmuyor mu? şeklinde bir çok yorum geldi sosyal medyada. Yemekteyiz 58. Bölüm de Gizem Hanım Volkan beye Konuk olacak sizce kaç puan verir Volkan Beye ?

Adem ve Volkan beyin bir birine karşı cephe alması da bir birlerini rakip görmelerinden kaynaklanıyor. Bu gidişle yarışmayı cuma günü onur beyin vereceği puanlarda en yüksek puanı alan kazanacak gibi duruyor. Yemekteyiz 58. Bölüm de hep birlikte izleyip göreceğiz sonuçları.

Yemekteyiz 22 Kasım 2017 Çarşamba Volkan beyin evine konuk olan yarışmacılar bakalım volkan beye kaç puan verecekler. Muhtemelen Gizem hanım Volkan beye de 2 puan verecek Adem bey zaten sevmiyor Volkan beyi ve yemeklere değil Volkan beye puan verecek sanırım oda 2 en fazla. bu gidişle volkan beyin işi çok zor gözüküyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder