Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 15 Kasım 2017 740 Görüntüleme

Yemekteyiz 53. Bölüm 15 Kasım 2017 Çarşamba Gökhan Bey Eleştrilere Çok Bozuldu

Tv8'in Sevilen Programı olan Yemekteyiz 15 Kasım 2017 Çarşamba Günü yayınlanan bölümde Gökhan Beyin Evine konuk oldu yarışmacılar.
Yemekteyiz 53. Bölüm 15 Kasım 2017 Çarşamba Gökhan Bey Eleştrilere Çok Bozuldu

Tv8’in Sevilen Programı olan Yemekteyiz 53. Bölüm 15 Kasım 2017 Çarşamba Günü yayınlanan bölümde Gökhan Beyin Evine konuk oldu yarışmacılar. Geçtiğimiz günlerde kendisinden önceki yarışmacılara biraz sert eleştiriler yönelten Gökhan bey kendi gününde hazırlamış olduğu menüsüne çok güveniyordu.

Yemeklerini çok az bir süre kala tamamlamayı başaran Gökhan beyin mutfağa gitmesiyle eleştriler gelmeye başladı. Tolga bey eleştri yaparken Cuma Günü kendi masasında konuşmayı yeğlerim, ben değil menüm konuşacak diyerek iddialı konuştu.

İlk Çorbadan eleştriler gelmeye başlayınca Gökhan bey çorba soğuduğu için 3 kere ısıttığını söyleyen Gökhan bey Eleştrileri göğüslemeye çalıştı ama yarışmacıların bir bir çorbayı yoğun bir şekilde eleştirmesi Gökhan beyi biraz sinirlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde yarışmacıları eleştirmekten geri durmayan gökhan beyin çorbasından sonra böreğinde eleştirilmesi biraz daha sinirlerini gerdi. Ancak Yemekteyiz 15 Kasım 2017 Çarşamba Günü Gökhan Bey Toplamda 21 Alarak Günü Tamamladı.

Etiketler:


Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder