Ana Sayfa MEDYA, VİDEO 23.11.2017 255 Görüntüleme

Vatanım Sensin 34. Bölüm Özeti Neler Olacak Tüyoları?

Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? ile solukları kesti. Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? Son bölümde sahneler izleyenleri bir hayli duygulandırdı Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? ekrana gelmesinin ardından dizinin takipçileri Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? araştırmaya başladı. Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? yayınlandı mı? Vatanım Sensin 34. Bölümde Neler Olacak? neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Vatanım Sensin 34. Bölümde Cevdet, gitgide daha vahim duruma gelen izmir`de kızlarını denetim edebilmek için evlendirmek istiyor; Yunan Ordusu ile efeler çatışmaya giriyor!

savaş, izmir`i her geçen gün daha da kötü etkilemektedir. Sevr Antlaşması`nın kabul edilemeyecek maddeleri, Türk halkının umutlarını kırmaktadır. Azize`yi öldü bilen Cevdet, bundan sonra kızlarıyla baş etmekte zorluk yaşamaya başlar. Hilal ile Yıldız`ın, uygun gördüğü kişilerle izdivaç kurmalarını zor koşar. Bu olay karşısında Hilal, zor anlar yaşar ve Leon ile yüzleşmek için sinemada buluşurlar. Leon`un sebep Yunan üniforması giydiği meselesinde cevaplara ihtiyacı bulunur.

Yunan Kumandan Filippos ise Dağıstanlı`nın evine saldırmaya hazırlanır. Cevdet zor bir seçim yapmak durumunda kalır. Zira bu atak, savaşın gidişatını doğrudan etkileyecektir.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00`de Kanal D`de!

Vatanım Sensin 34. Bölüm özeti

Yunan Kumandan Filippos`un ulusal mücadeleye indirdiği vuruş, efeleri harekete geçirmeye başlıyor! Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Kasım Perşembe 20.00`de!

Filippos`un ulusal mücadeleye indirdiği darbe, Dağıstanlı ile meclisine davet ettiği öteki efeleri birbirine düşürür. öte yandan Cevdet`in hayatını kurtaran Azize, üst üste felaketler yaşayan Dağıstanlı sebebi ile ihanetle suçlanıp kendi canıyla sınanacaktır. şimdi Cevdet, milli mücadelenin zarar görmemesi için zamanla yarışarak Dağıstanlı ile efeler arasındaki kan davasının ardındaki gerçeğe ulaşmak zorundadır. lakin bu sırada hiç beklemediği bir tehlike evlendirme kararı verdiği kızlarına doğru yaklaşmaktadır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla perşembe akşamı saat 20.00`de Kanal D`de!Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder