Ana Sayfa FRAGMAN, VİDEO 22.11.2017 266 Görüntüleme

Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! ile nefesleri kesti. Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! Son bölümde bazı kesımlar izleyenleri biraz duygulandırdı Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! gösterime girmesinin arkasından dizinin takipçileri Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! araştırmaya başladı. Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler 5. Bölüm Fragmanı! neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve`nin hırslı tavrı Pelin`i de harekete geçirmiş savaşmak zorlanan Oya, izmir ile ilgili kararını açıklamıştı. Merve’nin Oya’ya karşı takındığı tavırda herhangi bir değişikliğin yaşanmadığı dizide bu hafta Oya’nın alacağı karar herkesi şok etmişti. işte Ufak Tefek Cinayetler dizisi 21 Kasım fragmanı… Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosunun ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor.

Yeni bölüm fragmanı merakla beklenen Ufak Tefek Cinayetler 5. kısmı ile dizinin takipçilerini şaşırtmaya devam etti. Pelin ve Merve’nin kendisine karşı kurduğu tuzaklara daha çok dayanamayan Oya, izmir’e dönme kararını çevresindekilerle paylaşmıştı. Oya’nın geri gideceğini öğrenen Serhan ise Ufak Tefek Cinayetler’in 21 Kasım’daki bölümünde onu kararından döndürmenin yollarını aramıştı.

Ufak Tefek Cinayetler`in dün yayınlanan 5. bölümünde sarmaşıkta soğuk harp resmen başlanıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisine Oya`nın öfkesi damga vurdu. Peki Star TV`nin kısa zamanda çok fazla sevilen dizisi olan Ufak Tefek Cinayetler`in altı. bölüm fragmanı ne süre yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümüyle bu hafta da izleyicilerine büyük heyecan yaşattı. Yayın hayatına yoğun şekilde iyi bir başlangıç yapan Ufak Tefek Cinayetler 5. bölümde yeni bir aşkın doğması ortalığı karıştırdı ve yeni bir savaşın doğmasınada neden oldu. Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

UFAK TEFEK CiNAYETLER 5. BöLüM FRAGMANı

Star TV`nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler`in 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler`in altı. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

UFAK TEFEK CiNAYETLER 5. BöLüM öZETi

Sarmaşık’ta soğuk harp başlanıyor!

Kliniği mühürlenen Oya ne yapıcak? Merve bu hamlesinin ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve’nin korku cumhuriyetiyle Oya’nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor! Merve, Oya’nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve’nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak. arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor.

Sarmaşık’ta soğuk savaş bütün acımasızlığıyla sürerken cepheler arası bir aşk yeşeriyor. Tam da Oya, büyük bir vuruş almışken! Oya’nın Sarmaşık’ta kalması ve savaşmaya devam etmesi için en büyük sebep ne?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder