Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA, VİDEO 27.11.2017 180 Görüntüleme

Tolgshow 4. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Tolgshow 4. Teaser ile solukları kesti. Tolgshow 4. Teaser Yeni Bölümde yaşananlar izleyenleri bayaa duygulandırdı Tolgshow 4. Teaser gösterime girmesinin ardından dizinin takipçileri Tolgshow 4. Teaser araştırmaya başlanmıştır. Tolgshow 4. Teaser yayınlandı mı? Tolgshow 4. Teaser neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

10 Senedir sahnelediği doğaçlama gösterisi ve `Arkadaşım` karakteriyle milyonları güldüren Tolga çevik, 25 Film` Tarih ve zamanı düzenlein yapımcılığında gerçekleşen `TOLGSHOW`un tanıtımı için kamera karşısına geçti.

 

Tanıtım filminde, yönetmenden aldığı direktifle sahneye gelmek üzere yola çıkan Tolga çevik, mini otomobili ve esprileriyle sezonun kahkaha dolu geçeceğinin müjdesini verdi.
`TOLGSHOW`un kadrosunda her zamanki benzeri `Gizemli Yönetmen` Fırat Parlak ve `Minik Müzisyen` özer Atik yer alıyor.

 

Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında izleyeceğimiz `Arkadaşım`ın maceralarına bu sene bir yenisi daha ekleniyor: Talk show…

 

Her hafta bir ünlü misafir ile sıra dışı bir talk show da gerçekleştirecek olan Tolga çevik`in merakla beklenen yeni gösterisi `TOLGSHOW`un ilk tanıtımı yayınlandı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

27 Kasım 2017 TV8 YAYIN AKIŞI

27 Kasım 2017 TV8 YAYIN AKIŞI

haber gönder