Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA 21 Kasım 2017 232 Görüntüleme

Show Tv Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 1.Fragmanını Sevenleri ile Paylaştı

Klavye Delikanlıları dizisi ekran macerasında 7. haftayı geride bıraktı. Ekranların izleyicilere oldukça eğlenceli anlar yaşatan dizisi Klavye Delikanlıları son bölümünde Sosyal Medya Olimpiyatları’nı sıfır sıyrıkla atlattığını düşünen ekip müsabaka boyunca içlerine sızan polisi farketmedi ve kendilerini siber suçlara yakalanmış halde buldu. Sürprizlerle dolu son bölüm ardından Klavye Delikanlıları 8. bölüm haberleri merak konusu oldu. Peki yeni fragman yayınlandı mı?

SON BöLüMDE NELER OLDU?

Klavye Delikanlıları`nın 7. Bölümünde; Sosyal Medya Olimpiyatları’nı sıfır sıyrıkla atlattığını düşünen ekibimiz, yarışma boyunca içlerine sızan polisi farketmemiş ve menfaatlerini siber suçlara yakalanmış halde bulmuşlardır. Komiser Cevdet ve Komiser Sibel ekibimizi sorgu odalarında ağırlamak için son derece heveslidir.
Hiko Dayı, Nergis’cilt bir kızları olduğunu öğrendiğinden bu güne kadar kendinde değildir. Kızıyla tanışmak meselesi için gelgitler yaşarken mahallenin meselelerini ihmal etmemeye ve hayatına mesuliyet alarak devam etmeye çalışmaktadır.

Kuzen Volki, ilk görüşte aşık olmuş, Bayram’laşmaya başlamışken; Bayram, Seyran’a olan hislerinin ne kadar ciddi olduğunun farkına varır. Kalbi kırık Kerem, Selen’i unutmak için çabalamaya devam etmektedir. Semiha oğlunun başına gelenlere üzülürken Veli Dayıoğlu ve Selen’in ailesini bir arada görür ve Kerem’in daha fazla yara almaması için kolları sıvar.

Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 1.Fragman yayınlandı mı? Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 1.Fragman neler olacak?

Haber Detay →

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok çok diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. kişilerin yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar aracılığıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin bilakis bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir noksan kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık anıtı olan Seyran da ekibe katılır. bilhassa varlıklı insanları kredi kartları üstünden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve çok gülünç bir yolculuk bekliyordur.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder