Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA, VİDEO 25.11.2017 229 Görüntüleme

Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı

Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman ile solukları kesti. Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman Son bölümde yaşananlar izleyenleri çok duygulandırdı Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman gösterime girmesinin arkasından dizinin takipçileri Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman araştırmaya başlandı. Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman yayınlandı mı? Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal …
Klavye Delikanlıları 8.Bölüm 2.Fragman ile solukları kesti.

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok çok diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve tüm vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. kişilerin yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar aracılığıyla dile getirip bir de üstüne nakit kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar.

Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin bilakis bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni kuşak bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir noksan kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. bilhassa zengin insanları kredi kartları üstünden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder