Ana Sayfa FRAGMAN, VİDEO 22.11.2017 313 Görüntüleme

İsimsizler 24. Bölüm 25 Kasım 2017 Cumartesi Fragmanı

İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı ile solukları kesti. İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde bazı kesımlar ekran başındakileri çok duygulandırdı İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı ekrana gelmesinin arkasından dizinin takipçileri İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı araştırmaya başlandı. İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

İsimsizler 24. Bölüm Fragmanı yayında! İsimsizler’in yaptığı planda Fatih’i kötü bir sürpriz bekliyor! İsimsizler, kurdun inine giriş yapıyor! Tufan’ın söyle…

: Haber Detayİsimsizler 24. Bölüm Fragmanı yayında! İsimsizler’in yaptığı planda Fatih’i kötü bir sürpriz bekliyor!

Virankaya’da kalleşçe bir pusuya düşüş gösteren ve arkadaşlarını kaybeden Fatih Keskin bundan böyle sadece isimsiz değil aynı zamanda ölü olarak gözükmektedir. vatan için çalışan bir gizli bir teşkilata giren Fatih’in görevi, Türkiye’yi karanlığa götürmek isteyen enerji baronlarının peşine düşmek ve kendi çıkarları için Türkiye’de terör yaratmaktan çekinmeyen aşırı saklı bir organizasyonu çökertmektir.

isimsizler, kurdun inine giriş yapıyor! Tufan`ın söylediği proje herkezin aklına yatmıştır. Mekana arkadan sessizce girip, herkesi tek tek öldürerek hainlere katı bir vuruş vurulması amaçlanır. Fatih`in kafasına doğrultulan silah işin boyutunu değiştirecektir.

Handan, Kudret`in yaptıklarını daha sert bir dille sorgulamaya başlar. Kudret ise kaostan beslenmeye devam eder. lakin işler tam olarak beklediği gibi gitmeyecektir.

isimsizler heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00`de Kanal D`de!

Bu gizli örgütün hedefi, yarattıkları kaos ortamında Türkiye’nin enerji koridorlarını ele geçirmektir. Savaştığı düşman şimdi çok fazla daha güçlü, çok daha acımasız olan Fatih’in yanında can dostları Dayı ve Murat vardır. ayrıca yeni silah arkadaşları Handan ve Tufan, onu bu büyük savaşında yalnız bırakmayacaktır. Fatih’e istanbul’un karanlık ve dolambaçlı yollarında yol işaret eden ise, yeraltı aleminin en sayılan isimlerinden bir tanesi, Kor Yakup olacaktır.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder