Ana Sayfa MEDYA 20 Kasım 2017 398 Görüntüleme

Hayatta Her Şey Var 20 Kasım 2017 Pazartesi

Hayatta Her Şey Var 20 Kasım 2017 Pazartesi

Sözcü Gazetesinin topa tuttuğu Hayatta Her Şey Var programına seyircilerden destek geldi. Sosyal Mecrada Hayatta Her Şey Var ekibine yoğun ve sert bir şekilde eleştri yönelten gazeteye programın takipçilerinden destek geldi. bizde sizler için bir kaç yorumu paylaşalım istedik.

Yorum 1 : Kim ne derse desin yazarsalar yazsinlar selin hanim yardim ediyor tiyo veriyor herkes kendine bir pay çikartiyor burda sadece cinsellik yok kendine bakim tiyolari var içki bağimlilar icin gidebilecegi yerleri diyor piskolojik hastalari yönlenditiyot vs vs .biz severek izliyoruz selin hanim i karalamsk istryrnlerin işine gelmiyor yada kisksniyorlar.Artik uyan Türkiyem kötülüklere zalimlere göz yummayalim

M.H.: Sözcü gazetesi sizin programı rezalet diye anlatmış. Kocasının kendisinden başkalarıyla birlikte olmasını istemesi rezalet değil gerçeğin ta kendisi. 15 yıl önce aynı bu sebepten dolayı eşimden boşandım. Kimseye anlatamadım bu durumu. Gerçekleri dile getirdiğiniz için takdir ediyorum. Rezalet programda anlatılması mı? Ya bunu yaşayan insanlar? Bir şey varsa üstünü örtmek değil ortaya dökmek gerekir. Severek izliyorum….Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder