Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA, VİDEO 27.11.2017 283 Görüntüleme

Çukur 6. Bölüm 27 Kasım 2017 Pazartesi Show Tv’de

Çukur 6.Bölüm 2.Fragman ile solukları kesti. Çukur 6.Bölüm 2.Fragman Son bölümde sahneler izleyenleri bayaa duygulandırdı Çukur 6.Bölüm 2.Fragman yayınlanmasının arkasından dizinin takipçileri Çukur 6.Bölüm 2.Fragman araştırmaya girişiyor. Çukur 6.Bölüm 2.Fragman yayınlandı mı? Çukur 6.Bölüm 2.Fragman neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Çukur 6.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı. istanbul’un en belalı mahallerinden çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. lakin gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut seviye bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir yaşam kurmak için arkasında bıraktığı çukur’a arka dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar öncelikle çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç hanım olan Sena çıkınca ebedi aşkı bulduğuna inanır. “ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin tekrardan girmesi ile hiç bir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi müşterek bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan öztürk’şöhret üstlendiği dizide son zamanın gözde oyuncularından Aras Bulut iynemli, Dilan çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile ehil oyuncular Ercan Kesal ve Perihan harp buluşuyor.

 

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
Senaryo: Gökhan HorzumYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder