Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA, VİDEO 25.11.2017 305 Görüntüleme

Çukur 6.Bölüm 1. Tanıtım Fragmanı

Çukur 6.Bölüm 1.Fragman ile solukları kesti. Çukur 6.Bölüm 1.Fragman Yeni Bölümde bazı kesımlar ekran başındakileri bir hayli duygulandırdı Çukur 6.Bölüm 1.Fragman ekrana gelmesinin ardından dizinin takipçileri Çukur 6.Bölüm 1.Fragman araştırmaya başlanmıştır. Çukur 6.Bölüm 1.Fragman yayınlandı mı? Çukur 6.Bölüm 1.Fragman neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Ç…
Çukur 6.Bölüm 1.Fragman ile solukları kesti.

Çukur 6.Bölüm 1.Fragman Yeni Bölümde bazı kesımlar ekran başındakileri bir hayli duygulandırdı Çukur 6.Bölüm 1.Fragman ekrana gelmesinin ardından dizinin takipçileri Çukur 6.Bölüm 1.Fragman araştırmaya başlanmıştır.

Çukur 6.Bölüm 1.Fragman yayınlandı mı? Çukur 6.Bölüm 1.Fragman neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Show TV YouTube Kanalına →

istanbul’un en belalı mahallerinden çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. lakin gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanmakta olan yeni bir grubun ortaya çıkması ile var seviye bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir yaşam kurmak için arkasında bıraktığı çukur’a geri dönecek ve yeni bir devre başlayacaktır. Yamaç yıllar önce çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli lakin bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca ebedi aşkı bulduğuna inanır. “ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiç bir şey artık hayalini kurdukları bu gibi olmayacaktır. Yamaç’ın çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut iynemli, Dilan çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile ehil oyuncular Ercan Kesal ve Perihan savaş buluşuyor.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
Senaryo: Gökhan HorzumYorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder