Ana Sayfa MANŞET, MEDYA 20 Kasım 2017 401 Görüntüleme

Balçiçek ilter Olay Yeri 20 Kasım 2017 Star Tv’De

Türkiye’nin Sessiz çoğunluğunun sesi olan ekran başındakilerin ihbarları ile kayıpları bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen
Balçiçek ilter Olay Yeri 20 Kasım 2017 Star Tv’De

Türkiye’nin Sessiz çoğunluğunun sesi olan ekran başındakilerin ihbarları ile kayıpları bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen, Balçiçek ilter ile Olay yeri 20 Kasım 2017 Pazatesi Günü kendi saatinde Star Tv Ekranlarında olacak. izleyicilerden gelen ihbarları en ince ayrıntısına kadar değerlendirilen profesyonel ekibi ile, Faili meçhul cinayetlerin perde arkasını araştırarak izleyicileri ile paylaşılaşmaya devam ediyor.

Aydınlanmayı bekleyen cinayetler, kayıp vakaların arkasındaki giz perdesini, olay anına tanık olan şahısların ifadelerini hakkında profesyonel konuklarının yorumları ile desteklenecek. Bir sosyal mesuliyet projesi niteliğindeki hadise noktayı programında sesini duyuramayan insanlarada yardım elini uzatıyor.

Kayıplar, Cinayetler kaza süsü verilen cinayetleri profesyonel konukları ile değerlendirdikten sonra resmi mercilerin desteği ile olayın gerçeklerinin ortaya çıkması için uzman ekibiyle gecesini gündüzüne katarak üzerlerine azalan görevi layığı ile yerine getirmeye devam ediyor.

Esrarengiz dosyaları ekrana taşıyan, Balçiçek ilter yine masaya yatırıyor. üstü örtülmüş ipuçları, kanıtlar ve kriminal takip ile su yüzüne çıkıyor.

Balçiçek ilter ile Olay yeri 20 Kasım 2017 Pazatesi günü 5 yıldır kayıp olan Ayşegül ile alakalı yeni ipuçları ile ekrana geliyor.  Ayşegül kaçırıldı mı? yoksa kendi arzusu ile mi kaçtı?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder