Ana Sayfa FRAGMAN, MEDYA, VİDEO 25.11.2017 367 Görüntüleme

Arka Sokaklar 459. Bölüm Tanıtımı 1 Aralık 2017 Cuma

Arka Sokaklar 459. Bölüm Tanıtımı 1 Aralık 2017 Cuma yayınlanacak bölüm tanıtımı ile solukları kesti. Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı neler olacak?

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayında! Ali çılgına dönüyor! Tekin’den babası Hüsnü’ye gelen sert sözler, sert cevap alıyor! Mesut, Selin ile girdiği tart…

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı ile solukları kesti. Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde yaşananlar ekran başındakileri çok duygulandırdı Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı gösterime girmesinin ardından dizinin takipçileri Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı araştırmaya başlanmıştır. Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayında! Ali çılgına dönüyor! Tekin`den babası Hüsnü`ye gelen katı sözler, katı cevap almaktadır!

mesut, Selin ile girdiği tartışmada pnu kendine çekerek öpüyor! Hakan, cezaevinde arkadan sinsice şişleniyor!

Suat`ın ölümünden kısa süre geçmesine karşın Hüsnü`nün eve yeni bir kadın getirmesi Tekin`den sert tepkiler almaktadır. Hüsnü, Tekin`in söylediği bu sözlere dayanamayıp sert bir tokat atıyor!

Ali, delirmiş bir biçimde devinim etmeye başlıyor. Bu hareketleri çevreki insanlara da ziyan veriyor!

arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00`de Kanal D`de!Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder