Ana Sayfa MEDYA 24 Mart 2018 224 Görüntüleme

Elif 692. Bölüm Şafak iyice Umutlanacak

Elif 692. Bölüm Şafak iyice Umutlanacak

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Hümeyra Tarık’ı mutlu edebilmek için Kerem’den pabuç projesinden vazgeçmesini ister. Jülide ve tan cephesinde ise duygusal yakınlaşma başlar.

Tarık ve Rana ilişkileri üzerine tartışırken odaya gelen Hümeyra, odada ne yaşandığını anlamaya çalışır. Rana, kendisinden bilgi almaya çalışan Hümeyra’yı yeni ayakkabı projesi yüzünden tartıştıklarını söyleyerek geçiştirir. Kocasının mesut olmasını arzulayan Hümeyra Kerem’den projeyi sonlandırmasını ister. öte yandan şafak ve Jülide arasında duygusal anlar yaşanır.

Şafak Jülide’nin kendisine verdiği mendille daha çok fazla umutlanır. Jülide ise kendisine sürekli yardım eden şafak’a karşı bir şeyler hissetmeye başladığını anlar. Jülide ve şafak Leman’a karşın birbirlerine duygularını açabilecek mi?yaşamda yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla ŞenolYönetmen: Betül Sevim, Çağıl AydoğduYardımcı Yönetmen: Atıl AkbelYapımcı: İnci Gülen OarrYapım Koordinatörü: Tayfun Yaman AydınGörüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk HarmankayaMüzik: Murat EvginUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzSenaryo: Rüya İstanbulYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

26 Kasım 2017 ATV YAYIN AKIŞI

26 Kasım 2017 ATV YAYIN AKIŞI

haber gönder