Ana Sayfa MEDYA 16 Ekim 2017 510 Görüntüleme

Elif 581. Bölüm Elif Öldü mü?

Elif 581. Bölüm Elif Öldü mü?

Elif 581. Bölüm Fragmanın da herkesi şok eden sahne Tarık’ın arabayı Elifin üstüne sürerken Elifin çığlıkları soru bombardımanına maruz bıraktı beyinlerimizi. Birde Elif o araba sahnesi yani Tarık’ın Arabayı elif’in üstüne süremesi dışında hiç görünmedi.

Şimdi Tarık Elif’i öldürmeye çalışırsa eline ne geçer. Herhangi bir menfaati yok elifin ölümünde, muhtemel dahilinde olan senaryo muhtemelen elifi korkutmak amacıyla arabayı üstüne sürüyor. Elifin Fragmanda görünmeme sebebi olarakta insanların elifin öldümü kaldı mı diye merak edip Sanırım Elif 581. Bölüm de fragman kısa sürede binlerce izlenim aldı. Acaba Elif 581. Bölüm de beklediği merak vesilesiyle istediği Reytinge ulaşabilecek mi bizde merakla bekliyoruz.

Geçen bölümde dedim size muhtemelen kerem parla’yı tersleyecek çünkü Reyhan’a karşı birşeyler hissediyor. Bu nedenle Parla’nın Reyhan hakkında söyledikleri kerem’i rahatsız ediyor. Kerem Artık eskisinden daha fazla bir şekilde şirkete giderek işin işleyişini şirketi yapısını inceliyor yakında Kerem çok farklı bir adam olarak karşımıza çıkabilir.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder