Ana Sayfa GÜNCEL 9 Eylül 2017 251 Görüntüleme

Düğünde maganda dehşeti

Konya'da bir sokak düğününde maganda dehşeti yaşandı. Kimliği belirlenemeyen bir kişi düğün esnasında tüfekle ateş attı. Saçmaların isabet ettiği 1'i ağır olmak üzere, 5 kişi yaralandı.
Düğünde maganda dehşeti

Konya’nın Karatay İlçesi Doğanlar Mahallesi’nde meydana gelen olay dün saat 21.15 sıralarında gerçekleşti. Sokak düğününde davetliler alanda oynarken, kimliği tespit edilemeyen bir kişi havaya rast gele ateş açmaya başladı. Ateş açılma sırasında tüfekten çıkan saçmalar, Emine Dudu Uzundere (26), Belkız Sebze (37), Mazez Uzdemir (31), Pınar Koçaker (31) ve Farikan Darak’a isabet etti.

Saçmaların isabet ettiği kişiler kanlar içerisinde yerde kalırken, yakınları tarafından özel araçlarla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Burada tedavi altına alınan kişilerden Mazez Uzdemir’in durumunun kritik olduğu belirtildi.

Polis olay yerinde inceleme yaparken, bölgede çok sayıda boş kovan bulundu. Polis, silahı ateşleyen şu ana kadar kimliği belirlenememiş kişiyi bulmak için çalışma başlattı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

TV8  Yayın Akışı 26 Mart 2018

TV8 Yayın Akışı 26 Mart 2018

haber gönder