Ana Sayfa FRAGMAN, VİDEO 18.12.2017 227 Görüntüleme

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı ile solukları kesti. Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı Son bölümde sahneler ekran başındakileri biraz duygulandırdı Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı ekrana gelmesinin ardından dizinin takipçileri Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı araştırmaya başlandı. Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı neler olacak? bizleyi ne gibi sürprizler bekliyor hepsi haberimizin devamında

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı Yayında! Metin, kaza yapan bir araçtan küçük bir çocuğu kurtarır! Eğlence dolu yeni bölüm 23 Aralık Cumartesi akşamı saat…

Haber Detay
Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı Yayında! Metin, kaza yapan bir araçtan küçük bir çocuğu kurtarır! Eğlence dolu yeni bölüm 23 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Bir minübüs kaza yapar ve yanmaya başlar. İçinde ise, bir çocuk vardır. O sırada oradan geçen Metin olaya şahit olur. Çocuğu fark eder ve canını hiçe sayarak küçük çocuğu yanan arabadan dışarı çıkarmayı başarır. Bu olay sonrasında önemli bir gelişme yaşanır.

Neriman Anne, Seher ve Çetin gelini Olga ile sorun yaşayan Behiye’yi sakinleştirmeye çalışırlar. Onu duyduğu “Torun” kelimesi biraz olsun rahatlatır.

Çağatay ise, müşterisini bıraktıktan sonra arabasını çaldırır. Bunu duyan Neriman Anne şok olur.

Dostlar Mahallesi 1. Bölüm Özeti

Sımsıcak, birbirine bağlı, sevgi dolu insanlardan oluşan bir mahalle. Dedikoducu kuaförü, öfkeli kasabı, delikanlı taksicileri, afacan çocukları, ne ararsan var. Dostlar Mahallesi cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Birbirine siyahla beyaz kadar zıt taksici kardeşler Metin’le ile Çetin’in hem sevgi hem çatışma dolu hikayesi,taksi durağının sahibi ve tüm mahallelinin ablası Neriman Anne’nin zorluklar karşısındaki dimdik duruşu, yetenekli oğlu Çağatay’ın oyunculuk hayalleriyle çelişen gelecek beklentileri, birbirlerine tutunarak ayakta kalan baba kız Hasan ve Bahar’ın hikayesi, Rus aşkını çok sevdiği annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in yaptıkları, çapkın, işe yaramaz kocasını hem seven hem terlikle döven Seher’i, bir yandan eltisiyle bir yandan kızının ergenlik bunalımlarıyla uğraşan Füsun’u, başlarına ne dert açarlarsa açsınlar tatlı yaramazlıklar yapmaktan vazgeçmeyen Yamaç’ la Serkan’ın hikayesi Dostlar Mahallesi’nde ekrana geliyor.

Dostlar Mahallesi, heyecan dolu yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yapım: Erler Film

Yapımcı: Türker İnanoğlu

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Yönetmen: Ayhan Özen

Senaryo: Resul Ertaş

Uygulayıcı Yapımcı: Mustafa Demirhan

Görüntü Yönetmeni: Metin Erdoğdu ve Vedat Dikmetaş

Sanat Yönetmeni: Aylin Aday

Müzik: Özgür Özaslan ve Murat Cem Orhan

Oyuncular: Çağla Şıkel (Seher), Alişan (Metin), Hande Katipoğlu (Füsun), İnan Ulaş Torun (Çetin), Zeynep Eronat (Neriman Anne), Ersin Korkut (Selim), Buse Varol (Bahar), Ceyhun Fersoy (Çağatay), Hakan Bulut (Çaycı Vakur), Tolga Coşkun (Nöbetçi Şoför), İrina İvkina (Olga), Bedia Ener (Behiye), Sinem Ergin (Kasap Zehra), Berrin Arısoy (Berrin), Metehan Sancaktar (Aykut), Turan Özdemir (Hasan), Tayfun Sav (Karakol Komiseri), Çağdaş Tekelioğlu (Görkem), Yunus Çakıroğlu (Karakol Polisi), Su Dura (Bilge), Brad Berke Bayrak (Yamaç), Engin Ege Çıray (Serkan)Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder