Ana Sayfa GÜNCEL, MANŞET, MEDYA 27 Mart 2018 288 Görüntüleme

Çukur 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bildiğiniz üzere Çukur 23. Bölüm de en son yamaç'ın Annesi sevgilisi yani kısacası koçovalı ailesinin bütü kadınları elvisin elindeydi.
Çukur 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bildiğiniz üzere Çukur 23. Bölüm de en son yamaç’ın Annesi sevgilisi yani kısacası koçovalı ailesinin bütü kadınları elvisin elindeydi. Birazdan aşağıda yayınlayacağımız Çukur 23. Bölüm ilk sahnesinde Yamaç Aliço’nun derdine düşmüş Aliço’yu arıyordu. Meke ile birlikte Aliço’yu aradığını gören izleyicilerin kafasına tonla soru işareti lambası oluştu bir anda. Annesini ve diğer kadınları kurtarabildiler mi? O arada İdris Koçovalı neden aralarında değildi.

Bence Emrah devreye girip bir şeyler yapacak gibi görünüyor. Çünkü Emrah’ın annesi’de elvisin elinde. hep birlikte gelecek bölüm neler olduğunu izleyip göreceğiz. Umarım en kısa zamanda ay yapım Çukur 23. Bölüm Fragmanı’nı yayınlarda bizde rahatlarız sizin gibi. Bundan böyle yeni bir köşe açmak istiyorum Dizi değerlendirmeleri köşesi açmak istiyorumumarım beğenirsiniz. Bu arada sizlerde bölüm ile ilgili fikirlerinizi Yorum kısmından belirtirseniz birlikte güzel bir bilgi alışverişinde bulunmuş oluruz.

Çukur 22. Bölüm Son Bölüm Özeti
Bildiğiniz gibi Çukur 22. Bölüm de Yamaç’ın elinden Beyefendi’yi kaçıran vartolu büyük bir hata yapmış ve Beyefendi’yi elinden kaçırmıştı. Bunun üzerine Beyefendi’yi Yamaçın elinde olduğuna inanan Elvis Beyefendi’yi kurtarmak için Koçovalı ailesi ile bir toplantı görüşme taleb etmişti. Alemde Nam yapmış kişileri araya koyan Elvis Yamaç’tan Beyefendi’yiteslimetmesii istemişti.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder