Ana Sayfa FRAGMAN, GÜNCEL, MEDYA 13 Mart 2018 360 Görüntüleme

Çukur 21. Bölüm ilk Sahne Yayınlandı Çukur 20. Bölüm Vartolu ve Yamaç Çekişmesi Başlıyor

Çukur 21. Bölüm ilk sahnesinde İdris Koçovalı çukur ahalisini kahvede toplamış onlara bir konuşma yapıyor. Tam olarak anlaşılmasada çukurda vartolu'nun eylemlerine hazırlıklı olmaları konusunda uyarılarda buşunduğunu tahmin ediyoruz
Çukur 21. Bölüm ilk Sahne Yayınlandı Çukur 20. Bölüm Vartolu ve Yamaç Çekişmesi Başlıyor

Çukur 20. Bölüm çok heyecanlı ve bir o kadar duygusal sahnelerle dolu bir bölüm olarak hafızalara kazınırken izleyicilerin beklediği vartolunun sahneye yeniden çıkması da gerçekleşmiş bulunuyor. Çok kısa bir süre içinde Çukur 20. Bölüm yayınlanırken bir anda Twitter da tt olan #vartolu Çukurdan vazgeçmeyeceğini açık bir şekilde belli etti.

Vartolu nun hayranları derin bir nefes alırken bir yandan da gelecek bölümde yani Çukur 21. Bölüm de Vartolu’nun ne yapacağıda merak konusu oldu. Ay Yapım Çukur 21. Bölüm ilk sahnesini yayınladı.

Çukur 21. Bölüm ilk sahnesinde İdris Koçovalı çukur ahalisini kahvede toplamış onlara bir konuşma yapıyor. Tam olarak anlaşılmasada çukurda vartolu’nun eylemlerine hazırlıklı olmaları konusunda uyarılarda buşunduğunu tahmin ediyoruz. İdris Koçovalı Oğlu salih’i Çukur’dan uzaklaşması durumunda Oğlu olarak göreceğini açıklarken Vartolu bu konuşmadan pek memnun olmadığıda açık bir şekilde belliydi.

Bir anda dizinin hayranları sosyal medyada Vartolu mesajları ve tweet’leri ile ortalığı inletirken. Gelecek hafta yayınlanacak olan Çukur 21. Bölüm ile ilgilide herkes fikrini açıkça beyan etmekten de geri durmadı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder