Ana Sayfa EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞET 19 Aralık 2017 401 Görüntüleme

Çay-Kur’un Almanya Fiyatı Sosyal Medyayı Salladı Haberini Araştırdık

Şimdi Çay-Kur Rize'yi savunmak size mi düştü diyebilirsiniz ancak habercilik iftira atmak demek değil. Sana boyun eğmeyene sopa göstermek karalamak değil habercilik araştırma gerektirir. Yalan yalnış haberler ile insanların hayatlarını karartmak yada firmaların batmasına sebebiyet vermek olamaz. Bunu Tümden red ediyoruz...
Çay-Kur’un Almanya Fiyatı Sosyal Medyayı Salladı Haberini Araştırdık

Sosyal Medyada ve habersitelerinin çoğunda bu gün bir anda nedense gündem Çay-kur Rize Çayı oldu. Nedeni kaynağı bilinmiyor kim neden böyle bir gündem oluşmasını istedi arkasındaki gerçek nedir bilinmiyor. ancak biz sizler için ufak bir araştırma yaptık.

Bizim Medyamız pire için yorganı bırak evi yakmaktan geri durmuyor biliyorsunuz. Nedenine gelince kendi yorganı yada evi olmadığı için sanıyoruz. Bu gün bizde sizin için ufak bir araştırma yaptık ve sonuçları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şimdi ufak bir örnek vermek gerekirse ticarette elindeki malı eritmek için çok uygun fiyatlara hatta ve hatta zararına da satabilirsiniz. Bu olmuştur ve olmaya devam ediyor edecekte. Yarım Kilosu 4 Euro yani 18,10691 Türk Lirası Bu site yaptığımız araştırmalarda en ucuz fiyata sahip yerleri özellikle listeledik ve inceledik. buyrun buda başka bir site burada da fiyatı 9,49 Euro yani nerden baksanız 40 TL civarı Peki sözcü gazetesinde bir araştırma yapıldı mı ? yada Oda Tv de ? hadi bunlarıda geçtim bildiğimiz güvendiğimiz bir çok haber siteside malesef bilip bilmeden araştırmadan bodoslama dalmış olayın için

Şimdi Çay-Kur Rize’yi savunmak size mi düştü diyebilirsiniz ancak habercilik iftira atmak demek değil. Sana boyun eğmeyene sopa göstermek karalamak değil habercilik araştırma gerektirir. Yalan yalnış haberler ile insanların hayatlarını karartmak yada firmaların batmasına sebebiyet vermek olamaz. Bunu Tümden red ediyoruz…Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder