Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 15 Ekim 2017 595 Görüntüleme

Bir Yastıkta Kocayalım 16 Ekim 2017 Trt 1 Yeni Bölüm

TRT 1 Televizyonun Yeni programların birisi olarak ekrandaki yerini almaya başlayan Bir Yastıkta Kocayalım Şimdilik Reytinglerde vasat bir durum sergilesede
Bir Yastıkta Kocayalım 16 Ekim 2017 Trt 1 Yeni Bölüm

TRT 1 Televizyonun Yeni programların birisi olarak ekrandaki yerini almaya başlayan Bir Yastıkta Kocayalım Şimdilik Reytinglerde vasat bir durum sergilesede Sosyal Medyada konuşulmaya başlanması Youtube’de videolarının izlenimlerinin artması ve gelen yorumlar bir süre daha götürür programı diye düşünsekte.

Aslında TRT Devlet Adabıyla hareket eden bir Tv kanalı olması dolayısıyla Aldığı reytinglerden ziyade toplum üzerindeki etkisi, topluma faydası göz önünde bulundurulur. Bütün bu etkenler hesaba katıldığında Programın daha çok ekranda kalacağı gözüküyor. Çünkü Program aslında Toplumun en büyük yarası olan Gelin Kaynana olaylarının ışında ilerleyerek sağlıklı bir aile nasıl kurulur.

Sağlıklı bir aile kurulabilmesi için en büyük destek aile büyükleri olması gerekirken çoğu zaman aile büyüklerinin onayı alınamadığı için ilişkilere son verilebiliyor. İşte burada Bir Yastıkta Kocayalım Programı devreye giriyor ve Çiftlerin Bu sorunun üstesinden nasıl geleceğine yönelik önerilerde bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta Yayınlanan bölümde Bir Yastıkta Kocayalım Cenk ve Elif in ilişkisi üzerine Damadın Annesinin sözde oğlunu kurtarmaya çalışıyormuş düşüncesinin altında kendi istediği bir insanın oğluyla evlenmesi gerektiğini düşünmesi olayların içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oluyor. Bakalım Bir Yastıkta Kocayalım 16 Ekim 2017 PAzartesi yayınlanacak bölümde bizleri neler bekliyor hep birlikte izleyip göreceğiz.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder