Ana Sayfa GÜNCEL 27 Aralık 2017 1047 Görüntüleme

BERSUVA Aşireti Ağası Ruşen TELLİOĞLU’nu Gençler yere Göğe Sığdıramıyor !

BERSUVA Aşireti Ağası Ruşen TELLİOĞLU Kendi bölge halkının kalkınması ve refahı için yatırımlarını diğer Doğulu iş adamları gibi batıda değil Doğuda gerçekleştirerek halkın gönlünde taht kurdu.
BERSUVA Aşireti Ağası Ruşen TELLİOĞLU’nu Gençler yere Göğe Sığdıramıyor !

BERSUVA Aşireti Ağası Ruşen TELLİOĞLU Kendi bölge halkının kalkınması ve refahı için yatırımlarını diğer Doğulu iş adamları gibi batıda değil Doğuda gerçekleştirerek halkın gönlünde taht kurdu. Şırnak silopi Bölgesinde kimin başı sıkışsa soluğu Ruşen Ağanın evinde alıyor.  Yatırımlarını Batı’ya kaçırmayan bölgede kendi vatandaşına elinden geldiği kadar istihdam etmeye çalışan Ruşen Tellioğlu insana yatırım yaparak insan kazanıyor.

Bölge halkının ve Bersuva Aşiretinin gençleri ile sık sık bir araya gelen Ruşen Tellioğlu insanlığı ve güler yüzlülüğü ile Gençler tarafından idol olarak görülüyor. Ruşen Tellioğlu sosyal Medyadan uzak olsada fotoğrafları gençlerin profillerini süslemeye devam ediyor. Paylaşılan her fotoğrafının altına hemen yorumlar ve beğeniler dökülmeye başlıyor. Çünkü her birisiyle tek tek ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Onlarla gülüyor onlarla Ağlıyor.

Güney Doğu Bölgesinin kalkınması için bölgenin iş adamları para kazanma hırsını bir kenara bırakıp Ruşen Tellioğlu gibi insana yatırım yapıp insan kazanmaya çalışsaydı bölge belkide bu kadar acı çekmeyecek bu kadar sıkıntı yaşamayacaktı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder