Ana Sayfa MEDYA 23 Ekim 2017 1180 Görüntüleme

Balçiçek ilter Olay Yeri 23 Ekim 2017 Kaza Mı Cinayet Mi?

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden merhum Özcan Beyin Ölümü Kaza mı ? Yoksa Cinayet olma ihtimali var mı ? Eşinin sosyal medyada paylaştığı sözlerde ercan beyin kaza yapmasından sonra bir hayli önem kazandı.
Balçiçek ilter Olay Yeri 23 Ekim 2017 Kaza Mı Cinayet Mi?

Star Tv nin Sevilen Olay Yeri Programında her geçen gün biraz daha ön plana çıkmaya başlayan toplumsal sorunlar masaya yatırılıyor. Balçiçek ilter Olay Yeri 23 Ekim 2017 Pazartesi günü Star Tv de yayınlanacak olan bölümde en çok merak edilen konu şüphesiz iki haftadır üzerinde durulan Melike Mi Tuğba Konusu ? 2 Haftadır Sürekli ekranda hayatı didik didik edilen Tuğba ‘nın Melike Olduğunu iddia eden Fatma hanım sahipleniyor.

Balçiçek ilter Olay Yeri Programında Fatma hanımın kızı melike ile gerçekten çok büyük benzerlik taşıyan Tuğba nın melike olduğunda ısrar ediyor.

Bunun sonucunda Dns Testi yapıldı. iki Haftadır ülke Tuğba mı Melike mi? sorusunun cevabını almak için DNA Testinin sonuçlarını bekliyor. Olayı hızlandırmak için çalıştıklarını söyleyen Balçiçek ilter en kısa zamanda DNA Testinin sonuçları elimize ulaştığında olay çözülecek diyor.

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden merhum Özcan Beyin Ölümü Kaza mı ? Yoksa Cinayet olma ihtimali var mı ? Eşinin sosyal medyada paylaştığı sözlerde ercan beyin kaza yapmasından sonra bir hayli önem kazandı.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder