Ana Sayfa MEDYA 2 Kasım 2017 717 Görüntüleme

Balçiçek ilter Olay Yeri 2 Kasım 2017 Perşembe Star Tv’de 02-10-2017

Balçiçek ilter ile Olay Yeri Programında Kayıplar bulunmaya devam ediyor. En Son Melike Olduğu iddia Edilen Tuğba'nın Dna testi sonuçlarına göre Melike olmadığı ortaya çıktıktan sonra Fatma hanım yıkılmıştı
Balçiçek ilter Olay Yeri 2 Kasım 2017 Perşembe Star Tv’de 02-10-2017

Balçiçek ilter ile Olay Yeri Programında Kayıplar bulunmaya devam ediyor. En Son Melike Olduğu iddia Edilen Tuğba’nın Dna testi sonuçlarına göre Melike olmadığı ortaya çıktıktan sonra Fatma hanım yıkılmıştı. Fatma Hanım doğal olarak bir Anne Sezgisiyle ben Melike’yim diyene binbir umutla sarılarak yeniden umutlanıyor. Ancak işin gerçeğine yoğunlaştığınız zaman Fatma hanımın her olayda umutlanıp umutlarının yıkılmasıda ayrı bir şeydir.

Şimdide telefonla canlı yayına bağlanan bir izleyici ben melikeyim dediği anda Fatma hanımın çığlığı stüdyoda yankılandı. Fatma Hanımın Annesi olduğunu söyleyen ve Melike Olduğunu iddia eden telefondaki bayanın ses tonu ve konuşma tarzınından yola çıkan ablası Melike Olabilir dedi.

Türkiye’nin her köşesinde yaşanan yitik ihbarları, en ince ayrıntısına kadar değerlendirilecek. Faili meçhul cinayetlerin ise perde arkası an be lahza izleyici ile paylaşılacak.

Aydınlatılamamış cinayetler, sırlarla dolu kayıplar, görgü tanıklarının ifadeleri profesyonel konukların yorumları ile desteklenecek. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapılacağı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmayacak.

gizli kalmış gerçekler ortaya çıkıyor. Esrarengiz dosyalar, Balçiçek ilter ile araştırılmak üzere masaya yatırılıyor.

Ulaşılamayan ipuçları, kanıtlar, kriminal takiple su yüzüne çıkıyor.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

haber gönder