Ana Sayfa GÜNCEL, MEDYA 17 Kasım 2017 387 Görüntüleme

Balçiçek ilter Olay Yeri 17 Kasım 2017 Cuma Star Tv’De

Türkiye’nin Sessiz çoğunluğunun sesi olan ekran başındakilerin ihbarları ile kayıpları bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen, Balçiçek ilter ile olay yeri 17 Kasım 2017 Cuma Günü kendi saatinde Star Tv Ekranlarında olacak.
Balçiçek ilter Olay Yeri 17 Kasım 2017 Cuma Star Tv’De

Türkiye’nin Sessiz çoğunluğunun sesi olan ekran başındakilerin ihbarları ile kayıpları bulmaya, faili meçhul cinayetleri çözen, Balçiçek ilter ile olay yeri 17 Kasım 2017 Cuma Günü kendi saatinde Star Tv Ekranlarında olacak. izleyicilerden gelen ihbarları en ince ayrıntısına kadar değerlendirilen deneyimli ekibi ile, Faili meçhul cinayetlerin perde arkasını araştırarak izleyicileri ile paylaşılaşmaya devam ediyor.

Aydınlanmayı bekleyen cinayetler, kayıp vakaların arkasındaki sır perdesini, olay anına tanık olan kişilerin ifadelerini konusunda uzman konuklarının yorumları ile desteklenecek. Bir sosyal sorumluluk projesi niteliğindeki Olay Yeri programında sesini duyuramayan insanlarada yardım elini uzatıyor.

Kayıplar, Cinayetler kaza süsü verilen cinayetleri uzman konukları ile değerlendirdikten sonra resmi mercilerin desteği ile olayın gerçeklerinin ortaya çıkması için uzman ekibiyle gecesini gündüzüne katarak üzerlerine düşen görevi layığı ile yerine getirmeye devam ediyor.

Esrarengiz dosyaları ekrana taşıyan, Balçiçek İlter yeniden masaya yatırıyor. Üstü Örtülmüş ipuçları, kanıtlar ve kriminal takip ile su yüzüne çıkıyor.

Balçiçek ilter ile olay yeri 17 Kasım 2017 Cuma günü 5 yıldır kayıp olan Ayşegül ile ilgili yeni ipuçları ile ekrana geliyor.  Ayşegül kaçırıldı mı? Yoksa kendi isteği ile mi kaçtı?Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Pi day 2018 Pi Günü Nedir?

Pi day 2018 Pi Günü Nedir?

haber gönder